Agnieszka Wiechnik w nowej muzycznej odsłonie!

Najnowszy utwór Agnieszki Wiechnik pt. “Fejk” jest już dostępny!

Piosenka w całości została stworzona dzięki wykorzystaniu narzędzi zdalnych. “Fejk” to historia opowiadająca o mężczyźnie, który naiwnie wierzy, że porzucona przez niego przed laty kobieta nadal czeka na jego powrót. Utwór daje swoistego pstryczka w nos wszystkim przedstawicielom płci męskiej, którzy kiedykolwiek postanowili zabawić się uczuciami drugiej strony, przy czym to wszystko utrzymane jest w tanecznym klimacie!

Co warte podkreślenia, klip do piosenki powstał bez pomocy ekipy technicznej. Obyło się też bez scenariusza. Wokalistka do stworzenia tego teledysku wykorzystała bowiem jedynie… popularne aplikacje społecznościowe i oferowane przez nie filtry.

Mam nadzieję, że utwór “Fejk” choć na chwilę wywoła uśmiech na twarzy, a nogi porwą Was do tańca! W tym trudnym dla nas wszystkich okresie przesyłam Wam dużo pozytywnej energii! Teledysk powstał z filmików nakręconych za pomocą aplikacji Tik Tok i Instagram. Muszę przyznać, że świetnie się przy tym bawiłam – mówi Agnieszka Wiechnik.

Premiera teledysku odbyła się 30 kwietnia na oficjalnym kanale artystki.  Zachęcamy do obejrzenia klipu!

Scroll to top