Ala i Ola Tracz z premierowym teledyskiem!

Kariera młodych wokalistek z Lubelszczyzny nabiera tempa. Na początku roku Ala i Ola Tracz pochodzące ze Stojeszyna podbiły scenę programu The Voice Kids, pojawiając się na przesłuchaniach w ciemno. Teraz prezentują swój pierwszy wspólny klip. 

Można pokusić się o stwierdzenie, że te siostry i scena to jedność. Mimo młodego wieku (Ola ma 15, a Ala zaledwie 10 lat!), dziewczyny miały już okazję występować nie tylko  podczas lokalnych uroczystości. Brały bowiem udział zarówno w krajowych, jak i międzynarodowych konkursach wokalnych. Obie reprezentowały nas m.in.: jako finalistki festiwalu „Malta International Singer’s Festival” na Malcie, podczas którego Ala zdobyła I miejsce. Później przyszedł czas na spróbowanie sił w telewizyjnym talent show. Tu także nie obyło się bez sukcesów. Podczas tzw. blindów obie zachwyciły jurorów i znalazły się w dalszej części programu “The Voice Kids Poland”. 9-letnia wówczas Ala doszła tam do ścisłego finału!

Po tylu muzycznych doświadczeniach nadszedł czas na własny utwór. “Przed nami cały świat”, bo właśnie taki tytuł nosi premierowy singiel Ali i Oli Tracz, to piosenka mająca na celu pokazanie siły wzajemnego wsparcia sióstr. Dziewczyny do tej pory śpiewały osobno, a teraz postawiły na duet. Muzyka jest pasją każdej z nich, stąd też pojawił się pomysł, by nagrać coś wspólnego.

Klip do piosenki powstał w TN Studio w Lublinie. Oprócz wokalistek wzięli w nim udział także tancerze z lubelskiej szkoły tańca Dance Mania. Tekst i muzykę do utworu napisała Agnieszka Wiechnik, będąca na co dzień instruktorem wokalnym młodych artystek, a aranż przygotował MAVOOI. Za teledysk odpowiada Rafał Pop.

Premiera klipu odbyła się 23 maja.

Scroll to top