Amelia Bakalarz z debiutanckim klipem!

Premiera debiutanckiego teledysku Amelii Bakalarz do utworu “Przed siebie” odbyła się 24 lipca.

Amelia Bakalarz to 15-letnia artystka związana z Opolem Lubelskim, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę ze światem profesjonalnej muzyki. Co prawda śpiewa od 7 roku życia, a na profesjonalne zajęcia wokalne uczęszcza od 5 lat, ale to właśnie teraz światło dzienne ujrzał jej debiutancki singiel zatytułowany “Przed siebie”.

– Utwór opowiada o tym, że mimo przeszkód stawianych na drodze każdego człowieka, trzeba dążyć do upragnionego celu i spełniać swoje marzenia – tłumaczy młoda artystka.

Do piosenki powstał również dynamiczny klip, utrzymany w bardzo artystycznym klimacie. Przeważa w nim żywa kolorystyka, ba, są nawet elementy pirotechniczne!

– Pracowałam z samymi profesjonalistami, więc realizacja teledysku przebiegła bardzo sprawnie, do tego w miłej i przyjaznej atmosferze. Na planie klipu spędziliśmy około 8 godzin – wspomina Amelia.

Teledysk został zrealizowany w TN Studio w Lublinie. Za tekst odpowiada Agnieszka Wiechnik, która wraz z MAVOOI zajęła się także muzyką. Wokal nagrywał Rafał Konieczny,  piosenkę wyprodukował MAVOOI, a klip przygotował Rafał Pop Production.

Scroll to top