Bartosz Hołubowski śpiewa ,,Wierzę w Nas’’, a my wierzymy w jego debiut

Kilka dni temu swoją premierę miał debiutancki singiel Bartosza Hołubowskiego ,,Wierzę w Nas’’. Piosenka mówi o nieszczęśliwej miłości. Jest odzwierciedleniem uczuć zakochanej osoby, która straciła swoją drugą połówkę.

Skąd u młodego artysty taka wrażliwość? Jak mówi sam Bartosz: ,,Utwór jest dla mnie szczególnie ważny, gdyż został napisany na podstawie uczuć, które nieustannie towarzyszyły mi przez ostatnie lata mojego życia’’.

Kim jest Bartosz Hołubowski?

Młody wokalista i autor tekstów pochodzi ze Śremu. Na co dzień studiuje na Collegium Da Vinci w Poznaniu. Od najmłodszych lat pasjonowała go muzyka. Pierwsze kroki stawiał na scenach lokalnych, by potem odnosić sukcesy na wydarzeniach wyższego szczebla.

Do jego osiągnięć możemy zaliczyć między innymi wyróżnienie przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty podczas VII Gali Utalentowanych Młodych Wielkopolan w 2018 roku i zdobycie 2 miejsca w programie „Łowca Talentów’’ w internetowym Radiu Young Stars.

Gdzie możemy posłuchać Bartosza na żywo?

W tym roku wystąpi między innymi na głównej scenie wydarzenia dla twórców internetowych – Social Zone 2. Odbędzie się ono w Płońsku.

Na razie zapraszamy do zapoznania się z jego twórczością internetowo.


Social Media Bartosza:

Facebook: @BarcziMusic

Instagram: @BartoszHolubowski

Tiktok: @BartoszHolubowski

Scroll to top