Chmielaki 2018

Za nami 48 edycja największego festiwalu piwnego w Polsce. Chmielaki Krasnostawskie 2018 przywitały nas piękną pogodą i cudownie zimnym piwem. Entuzjaści złocistego trunku mogli w tym roku przebierać wśród ponad 400 różnych piw. Choć w ostatnich latach jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne targi, wystawy i festiwale piw rzemieślniczych, to jednak Chmielaki swoją marką, tradycją wciąż pozostają najważniejszą imprezą tego typu w Polsce. Festiwal od kilkunastu już lat przyciąga nie tylko największych polskich producentów i importerów piw, ale przede wszystkim rodzime browary rzemieślnicze, dla których Chmielaki stają się swoistą trampoliną w tym dynamicznie rozwijającym się biznesie.
« z 2 »
Można z pewnym żalem stwierdzić, że niektórzy z tych w większości rodzinnych biznesów po kilku kolejnych sezonach obecności na festiwalu zaczynają odpuszczać tę imprezę, jednak na szczęście życie nie znosi próżni. W tym roku dość duże zainteresowanie wzbudziły stoiska dwóch debiutantów z województwa podkarpackiego – Browar Stalove oraz Browar Lasowiak. Samki Earl Grey oraz Peach tego ostatniego szczególnie przypadły nam do gustu i te piwa zapamiętamy na dłużej.
« z 3 »
Koncerty
Festiwal bez muzyki nie ma racji bytu, dlatego też organizatorzy zadbali o zaproszenie artystów, którzy wieczorami porywali tłumy. Gwiazdą piątkowego koncertu bezapelacyjnie został zespół Łąki Łan.
« z 2 »
Poniżej prezentujemy Wasze zdjęcia z tegorocznych Chmielaków.
« z 7 »
 
Scroll to top