Czesław Kazimierek - Time

Czesław Kazimierek

Gitarzysta, kompozytor i pedagog.

Bardzo egzotyczny ptak sceny muzycznej pochodzący ze Śląska. Od jakiegoś czasu gnieździ w Peterborough. Absolwent Prywatnej Szkoły „Nice Noise” w Katowicach, nauczyciel w „Kids From The Studio”. Ma za sobą wiele lat pracy na estradzie.

Uczestniczył w wielu projektach, między innymi własnym: Czesław Kazimierek Project. Jego muzyka koi, relaksuje, pomaga otworzyć się na dialog przede wszystkim ze sobą. W brzmieniu muzyki, którą komponuje wyczuwalny jest rockowy pazur z pierwiastkami jazzu, bluesa i soulu.

W życiu podąża tylko jedną drogą i jest to z pewnością ścieżka dźwiękowa. Potrafi jednym szarpnięciem struny w magiczny sposób poruszyć wszelkie pokłady wrażliwości u słuchacza. Jego muzyka to opowieść o ludzkiej wędrówce na ziemi, niekłamana opowieść o życiu zazwyczaj bez użycia słów i potężny nośnik emocji.

Stawia na różnorodność i oryginalność stąd swoją muzykę komponuje przy użyciu kilku różnych gitar, których jest kolekcjonerem. Bez znaczenia jaka gitara akurat wpadnie mu w dłonie, zawsze gra prosto, szczerze i od serca.

Dotychczas na muzycznym rynku pojawiła się debiutancka płyta „Moje życie”, która zaowocowała nie tylko pozytywnymi recenzjami ludzi muzycznego świata lecz zainteresowanie i niecierpliwość w oczekiwaniu na jego kolejny krążek.

Jako patron medialny zapraszamy do sprawienia sobie radości

Jak sam mówi o projekcie : „utwór, który zamyka nową płytę jest najważniejszą kompozycją w moim życiu, jest tryptykiem, więc będziemy długo się nim delektować”.

Scroll to top