ENERGICZNY DEBIUT GIRLSBANDU - AVEIRA

Laureatki międzynarodowych festiwali rozpoczynają karierę!

Inferno” to pierwszy singiel utalentowanego tercetu dziewczyn – taneczno-klubowe rytmy i energiczny, rozrywkowy klip – tak wymyśliły to sobie Domi, Daruu i Kiawi – i swój plan wcieliły w życie! Dziewczyny już w debiucie zdecydowały się na niecodzienny “romans”: Inferno mimo klubowego charakteru odznacza się też wysokim poziomem samego śpiewania – dziewczyny stawiają na wymagające harmonie i świetnie ze sobą współbrzmią czego właśnie dowodem jest ich pierwszy singiel!

Wokalistki inspirują się największymi przebojami takich zespołów jak Little MIx czy nieistniejącego już Fifth Harmony dodając jednak w tym wszystkim wiele z siebie, co gwarantuje autentyczność ich muzyki. Singiel “Inferno” to wyjątkowa historia o każdym / każdej z nas – o naszych błędach, nie zamkniętych sprawach, o strachu, który nieustannie do nas powraca i z którym trzeba się w końcu skonfrontować.

Dziewczyny mają już za sobą liczne sukcesy zarówno na polskich jak i zagranicznych festiwalach. Świetnie wypadły na koncertach we Włoszech, Czechach czy też Portugalii. Jako wcześniej tworzony zespół “De Facto” występowały z Justyną Steczkowską, Zakopower, Norbim i Marią Sadowską, teraz jednak otwierają nowy etap z zespołem “Aveira” – łącząc swoje doświadczenie wokalne i aktorskie w projekcie w pełni rozrywkowym, ale jednocześnie niebanalnym i wymagającym – zarówno wokalnie jak i stylistycznie. “Wiele nauczyła nas piosenka aktorska czy jazz. Od tego zaczęłyśmy i do tego wciąż wracamy, eksperymentując z innymi rodzajami muzyką – współczesną, klubową, elektroniczną… Właśnie dlatego nasza muzyka jest – i będzie – czymś wyjątkowym – czego jeszcze w Polsce nie było!” .

“Aveira” to trzy głosy – trzy zupełnie różne światy i osobowości. Trzy przeciwieństwa, które stworzyły spójną całość i silną więź – coś, co teoretycznie nie miałoby prawa bytu – zadziałało… i to jak! Mocną stroną zespołu są zdolności wokalne dziewczyn. które bezproblemowo śpiewają wymagające i autorskie partie w harmoniach – doskonale w nich współbrzmią sprawiając, że każde ich wykonanie jest nieporównywalnie bogatsze od solowego wykonania, a także wyrazisty wizerunek każdej z nich, podkreślający różne osobowości. Dziewczyny oprócz rozpoczętej promocji własnego singla publikują też liczne, własne wersje znanych przebojów z szeroko-pojętego popu, którymi wprawiają w zachwyt słuchaczy – znane hity wzbogacone harmoniami w ich wykonaniach sprawiają, że nabierają one zupełnie innego, ambitnego brzmienia, bez spłycania pierwotnego rozrywkowego charakteru.

Dziewczyny są zdeterminowane i chcą podbić serca polskich słuchaczy energicznym singlem “Inferno”, do którego powstał nie mniej żywiołowy teledysk bogaty w ciekawe sceny i stylizacje – stawia nacisk na grupę, uwypuklając jednocześnie osobowości i różnice u każdej z dziewczyn, co pozwala lepiej je poznać. Klip pełny jest też metafor adekwatnych do czasów współczesnych.

“Właśnie teraz zaczyna się nasza przygoda! Wkraczając na zupełnie nowy etap, jesteśmy zmotywowane do działania i jesteśmy pewne, że mamy Wam jeszcze wiele do pokazania! Na pewno będzie to coś ciekawego, zaskakującego…już nie możemy się doczekać! koniecznie bądźcie z nami – naprawdę warto!

Social media Aveira:

instagram: aveiraofficial

Facebook: Aveira

Scroll to top