Finałowy koncert Był Sobie Blues 2018

W czwartek 23 sierpnia w tarnowskim Amfiteatrze Letnim odbył się finałowy koncert z cyklu Był Sobie Blues. Na scenie wystąpił gitarzysta zespołu Dżem, Jerzy Styczyński. Towarzyszył mu zespół w składzie: Wojtek Klich (gitara/wokal), Jerzy Drobot (bas), Krzysztof Krupa (perkusja) oraz goście: Urszula Fryzka, Magdalena Stalmach, Jarek Tucki, Arek Boryczka i Mariusz Tracz.

Podczas koncertu realizowane były aranżacje utworów Tadeusza Nalepy. Wydarzenie prowadził legendarny tarnowski muzyk Wojtek Klich, który swoją energią wywarł wrażenie na wszystkich zgromadzonych. Gościem specjalnym wieczoru był Jerzy Styczyński, który klasycznie zaprezentował się wybitnie, komponując się z resztą utalentowanych artystów występujących na scenie.

Dźwięki muzyki, interakcja pomiędzy widownią a muzykami, ponownie otwarta przestrzeń amfiteatru – to wszystko łączy się ze sobą, tworząc wręcz idealny sposób na spędzenie ciepłego letniego wieczoru. Był Sobie Blues to niewątpliwie świetna inicjatywa i ciekawy, stały już punkt na muzycznej mapie Tarnowa.

Zapraszamy za rok!

« z 4 »
Scroll to top