Gabrysia Jeleń prezentuje: "Firewall"

Premiera debiutanckiego singla Gabrysi Jeleń pt. “Firewall” odbyła się 9 lipca.

Młoda artystka dała się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w drugiej edycji programu The Voice Kids, gdzie doszła do etapu bitew. Przygoda z programem zmotywowała ją jeszcze bardziej do spełniania muzycznych marzeń. Gabrysia kształci swój wokal m.in. uczestnicząc w licznych warsztatach, a ponadto wciąż można ją podziwiać podczas wielu ogólnopolskich konkursów. Obecnie bierze udział w akcji #talentobranie prowadzonej przez ID Records.

“Firewall”, bo tak zatytułowany jest debiutancki singiel artystki, to utwór utrzymany w klimacie popowo-elektronicznym z elementami klubowymi i niezwykle ważną warstwą tekstową. Jego motywem przewodnim jest walka z szeroko pojętym hejtem, której służy tytułowa ściana ognia, odbijająca od siebie szerzącą się wokół nienawiść.

Hejt to zło, które nas niszczy od środka. Chcę tym utworem zakończyć pewien etap w swoim życiu. Nie mam siły już przejmować się opinią innych. Mam dość hejtu na świecie, dość zazdrości! – tak o swoim debiutanckim singlu mówi wokalistka.

Produkcją utworu zajęli się MAVOOI i Michael Jay, czyli producenci współpracujący na co dzień z wieloma światowymi gwiazdami. Singiel powstawał w Los Angeles. Za klip odpowiada Adam Poznański.

Scroll to top