Julia Jargiło z teledyskiem "Summertime"

Na scenie muzycznej pojawiła się kolejna świetnie zapowiadająca się młoda artystka. Mowa o Julii Jargiło, która 10 lipca zaprezentowała swój pierwszy klip.

Ma zaledwie 14 lat, a już prezentuje wysoki muzyczny poziom. Śpiewa odkąd pamięta. Na co dzień mieszka w Krzemieniu w powiecie janowskim, a profesjonalnie swój warsztat wokalny kształtuje pod okiem Agnieszki Wiechnik. Jak sama przyznaje, muzycznie inspiruje się wieloma artystami, a przede wszystkim przedstawicielkami młodszego pokolenia, w tym m.in. Arianą Grande i Camilą Cabello, a z polskiego podwórka chociażby zwyciężczyniami poprzednich edycji The Voice Kids – Roksaną Węgiel czy Anią Dąbrowską.

Julia Jargiło ma już na swoim koncie jeden singiel, a teraz spełniła kolejne muzyczne marzenie. 10 lipca zaprezentowała swój pierwszy klip do piosenki “Summertime”. Jak wskazuje sam tytuł, to wakacyjny utwór, opowiadający o wszelkich zaletach lata.

Piosenka jest o wakacjach i o pięknych chwilach spędzonych na plaży. Na planie spędziliśmy dwa dni. Podczas nagrań czułam się jak prawdziwa gwiazda – mówi artystka.

Zmęczenie długimi godzinami nagrywania czy poświęcenie snu dla złapania pierwszych promieni wschodzącego słońca nie były dla niej żadną przeszkodą, dzięki czemu w klipie wykorzystano szereg ujęć pokazujących radosny, wakacyjny czas. Nie brakuje tu słońca, uśmiechu, tańca i pięknych krajobrazów, czyli tego, co w lecie najlepsze. Teledysk został nagrany przy współpracy z Agnieszką Wiechnik (tekst, muzyka), producentem MAVOOI (muzyka), Rafałem Koniecznym (realizacja nagrania), Rafałem Popem (klip) i TN Studio w Lublinie.

Scroll to top