Julia Kierepka i „Zaszalej”

20-letnia Julia Kierepka zaprezentowała swój debiutancki klip do piosenki „Zaszalej”.

Młoda wokalistka pochodzi z Janowa Lubelskiego. Śpiewa od 10 lat, a jej muzyczny talent jako pierwsza dostrzegła Agnieszka Wiechnik wraz z Aleksandrem Krzosem z janowskiej Olek Orkiestry.

Julia ma już na swoim koncie kilka sukcesów. Wśród nich jest wygrana odcinka „Szansy na sukces” (w którym jurorami byli Maryla Rodowicz i Andrzej Piaseczny), a co za tym idzie – awans do finału, w którym powalczy ze zwycięzcami innych odcinków o występ na deskach opolskiego amfiteatru podczas koncertu Debiutów w ramach Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

– Muzyka to coś co kocham od zawsze, ucieczka od problemów i szarej rzeczywistości… Chciałabym żeby zawsze była w moim życiu, tak samo jak występy na scenie. Chciałabym brnąć dalej w tę muzyczną przygodę. Najważniejsze, by ludzie chcieli mnie słuchać – mówi Julia Kierepka.

19 października światło dzienne ujrzał jej debiutancki klip do utworu „Zaszalej”. Autorką tekstu piosenki jest trenerka wokalna Julii – Agnieszka Wiechnik, która razem z Przemkiem Pukiem (mix/master) i producentem MAVOOI odpowiada także za muzykę. Nagranie wokalu zrealizował Rafał Konieczny, a teledysk powstał we współpracy z Rafał Pop Production. Całość swoimi skrzydłami objęła wytwórnia MyMusic.

– Ciesz się życiem, bo masz tylko jedno! Kochaj ludzi, spełniaj marzenia i nigdy się nie poddawaj – apeluje młoda artystka.

Teledysk powstał w TN Studio w Lublinie. W klipie udział wzięły tancerki z lubelskiego Studia Tańca DanceMania.

Scroll to top