Julia Lato i "Wiesz o mnie mało"

Kolejny młody talent z województwa lubelskiego postanowił pokazać się szerszej publiczności. Julia Lato zaprezentowała swój debiutancki klip do utworu “Wiesz o mnie mało”. 

Pochodzi z niewielkich Wierzchowin w powiecie krasnostawskim. Muzyką zaczęła się interesować w wieku zaledwie 8 lat, a stało się to, jak sama przyznaje, pod wpływem serialu “Violetta”.  Przy wsparciu najbliższych swój wokalny warsztat rozwija z kolei już drugi rok, z sukcesami uczestnicząc w wielu ogólnopolskich konkursach muzycznych. Teraz postanowiła zrobić kolejny krok w swojej wokalnej karierze. 23 czerwca światło dzienne ujrzał debiutancki singiel Julii Lato wraz z teledyskiem.

– Na planie spędziliśmy około 10 godzin, więc staraliśmy się aby wszystko było dopracowane. Głównym motywem teledysku jest biel i czerń – podpowiada Julia.

“Wiesz o mnie mało” to utwór popowy, do którego aranż przygotował MAVOOI, a tekst napisała Agnieszka Wiechnik, będąca na co dzień trenerką wokalną młodej artystki. Nagrania zrealizował Rafał Konieczny, a za klip odpowiada Rafał Pop Production. W teledysku gościnnie wystąpili tancerze z lubelskiego Studia Tańca Dance Mania. Piosenka pojawiła się na rynku muzycznym przy wsparciu wytwórni MyMusic. Przesłanie utworu jest proste:

– Piosenka opowiada o tym, że chłopacy jeszcze nie dorośli do prawdziwego związku, bądź prawdziwej przyjaźni – wyjaśnia wokalistka.

Zdjęcia do klipu powstały w TN Studio w Lublinie.

Scroll to top