"MR.Stranger" - singiel zapowiadający debiutancką płytę Kuby Nizio.

Kuba Nizio – to młody wokalista pochodzący z Biłgoraja w województwie lubelskim, który swoją przygodę z muzyką zaczynał w Młodzieżowym Domu kultury w Biłgoraju, gdzie uczęszczał na zajęcia wokalne w Studio Wokalnym “Kombinejszyn” oraz w Zespole Wokalno Instrumentalnym “Zawierucha”. Dziś Kuba mieszka, pracuję oraz studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną w Warszawie. Na co dzień współpracuje z Biłgorajskim Centrum Kultury.

Od początku 2020 roku Kuba wraz ze swoim teamem pracuje nad materiałem na jego debiutancką płytę pt. “Było(a) Miło(ść), której premiera odbędzie się późną jesienią 2021 roku. Singiel “Mr.Stranger” to kolejny singiel zapowiadający właśnie tą płytę.

“Mr.Stranger” – opowiada o osobach, które ze statusu “nieznajomych” stają się bardzo ważne w naszym życiu. Celem tej piosenki jest pokazanie, że nie dla każdego w życiu liczą się takie same wartości. Jedni ludzie całe życie szukają miłości, szansy doznania choć odrobiny szczęścia, drudzy zaś pragną za wszelką cenę realizować swoje cele i marzenia. Obie strony często stykają się ze sobą, wywołują falę niepowodzeń, smutku, a także łez. Utwór jest w pewnym sensie przestrogą, która pokazuje, ze uczucia bardzo silne, często przegrywają z ambicjami.

Singiel dostępny jest na wszystkich serwisach streamingowych takich jak: Spotify, Deezer, Tidal czy Itunes
oraz na platformie Youtube.
Link do singla: https://www.youtube.com/watch?v=EHrTmte1bC8

Kuba Nizio – debiutancki singiel “Ujawnić siebie”

Młody mieszkaniec Biłgoraja na swoim koncie posiada liczne sukcesy na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Jest dwukrotnym stypendystą programu „Wymodeluj Swoje Marzenia”, organizowanym przez firmę Model – Opakowania oraz dwukrotnym laureatem Nagrody Burmistrza Miasta Biłgoraj za szczególne osiągnięcia artystyczne i upowszechnianie kultury. Na chwilę obecną Kuba związany jest z Biłgorajskim Centrum Kultury działając w grupie Teatr Poezji i Piosenki BCK. Oprócz licznych sukcesów ma na swoim koncie wiele występów podczas cyklicznych imprez na terenie Gminy Biłgoraj. Występował m.in. podczas „Dni Biłgoraja, „Koncertu Karnawałowego” „Pikniku sąsiedzkiego” i „Dożynkach Powiatowych” we Frampolu, czy chociażby Koncertu Podczas „Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy”, a także „Festiwalu słodyczy i czekolady”, a także wiele udziałów preselekcjach do programu „Szansa Na Sukces”, „The Voice Of Poland” czy „Mam Talent”. Supportował takie gwiazdy jak: Lemon, Mateusz Ziółko, Afromental, Krzysztof Cugowski. Wystąpił na jednej scenie z zespołem „NiemaGotu”.

Scroll to top