Kuba Nizio i jego debiutancki singiel „Ujawnić Siebie”

„Ujawnić siebie” to tytuł debiutanckiego singla młodego mieszkańca Biłgoraja – Kuby Nizio.

Kuba, swoją drogę muzyczną rozpoczął już od najmłodszych lat w szkole podstawowej, występując na wszelkiego rodzaju akademiach. Chęć dalszego rozwoju sprawiła, że stał się wychowankiem Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju, a swój talent przez lata kształcił pod okiem nauczyciela Pana Andrzeja Czernika.

Pierwszy singiel

Śpiewanie dla ludzi od zawsze sprawiało mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Do tej pory wszystkie teksty, które pisałem w różnym momentach mojego życia, trafiały do tak zwanej „szuflady”. Nie publikowałem ich nigdzie, bo nie czułem, że są one wystarczająco dobre, nie spodziewałem się, że komuś się w ogóle spodobają. Dziś natomiast nadszedł czas, by jeden utwór, który napisałem ujrzał wreszcie światło dzienne. – mówi Kuba

„Ujawnić Siebie” – to utwór o ciągłej walce w pogoni za postawionymi sobie celami. Życie człowieka jest kompletnie przewrotne i nieprzewidywalne, przepełnione łzami szczęścia, ale też i smutku. Wielu ludzi, szczególnie młodych boi się rozmawiać o własnych uczuciach czy problemach, nakładając na siebie prowizoryczną „maskę”, która zakrywa wszystko to, co najcenniejsze, czyli szczerość wobec samego siebie. Niech to będzie apel, nadzieja do wszystkich ludzi, którzy zwątpili, że rzeczy, które wydają się być niemożliwe, mogą stać się realną przepustką do spełnienia swoich najskrytszych marzeń.

Link do utworu: https://www.youtube.com/watch?v=_DaHLHY3s9g

Kuba o sobie

Utożsamiam się w 100 % z powstałym utworem, gdyż jest on oparty na moich wewnętrznych przeżyciach i przemyśleniach. Odkąd pamiętam zawsze wychodziłem przed szereg, bo chciałem śpiewać, inaczej się ubierałem, chciałem po prostu pokazać siebie, nikogo nie udając. Często słyszałem, że się do tego nie nadaję, że niczego nie osiągnę, ale mimo wielu chwil słabości nigdy nie dałem po sobie tego poznać i uparcie dążyłem drogą do postawionych sobie celów. Dlatego też chcę udowodnić wszystkim innym ludziom, że nie należy podporządkowywać się opinii ogółu, po prostu trzeba znać swoje wartości i wierzyć, że się uda.

Autorem tekstu jest sam Kuba, natomiast muzyka powstała przy współpracy z Adrianem Koprem.

Strasznie spodobała mi się praca nad moim pierwszym singlem, jestem ogromnie zadowolony z efektu końcowego, było to super doświadczenie, obecnie mogę zdradzić, że pracuję już na kolejnymi materiałami, które także jeszcze w tym roku myślę, że się gdzieś usłyszymy!

Utwór dostępny jest również na spotify:

https://open.spotify.com/track/7HyHzaBH6BGrian6REZjxR

Scroll to top