MELANCHOLY HILL W LUBLINIE

Kameralna przestrzeń i melancholijny rock – 8 listopada w Próba Cafe w Lublinie wystąpił zespół Melancholy Hill!

Melancholy Hill to grupa złożona z pięciu młodych, ambitnych muzyków, którzy pod koniec 2015 roku postanowili połączyć swe siły i podzielić się ze światem tym, co im w duszy gra. Chłopaki do Lublina przyjechali po koncercie we Wrocławiu, jednak liczba przebytych kilometrów zupełnie nie miała wpływu na ich sceniczną dyspozycję.

Czarująco hipnotyzujący wokal Michała Oleszczyka w połączeniu z dźwiękami perkusji i gitar, które dodatkowo mocno wybrzmiewały dzięki świetnej akustyce kawiarni, sprawił, że w piątkowy wieczór w Próba Cafe zapanował niepowtarzalny klimat. Na co dzień nie łatwo bowiem o muzyczny duet przeszywającej wręcz melancholii z nieco cięższym brzmieniem. Zespół zaprezentował przed lubelską publicznością przekrojowy materiał – pojawiły się nie tylko najnowsze utwory z płyty “Stały niedosyt”, ale również te z EPki “Hello heaven”. Wszystko to całkowicie na żywo! Pod koniec koncertu część publiczności dała się ponieść tanecznym wibracjom i z chęcią dołączyła do wokalisty, by wraz z nim bawić się w rytm ciut weselszych kompozycji.

« z 2 »

Melancholy Hill swój występ zakończył bisem, podczas którego nie mogło zabraknąć ich autorskiej “Hali odlotów”. Całość koncertu można określić jako zdecydowany powiew świeżości na muzycznym rynku, mimo że większość kompozycji jest typowo jesienna!

Scroll to top