Nikola Wiench z debiutanckim singlem

Łap chwilę to debiutancki singiel Nikoli Wiench. Premiera teledysku do tego utworu odbyła się 6 kwietnia.

Nikola Wiench ma 24 lata i studiuje architekturę na Politechnice Opolskiej. Choć od 11 lat hobbistycznie rysuje, to swoją przyszłość chciałaby związać z muzyką.

– Jestem altem w chórze Politechniki Opolskiej od 4 lat. Śpiewam odkąd pamiętam, a na scenie stanęłam pierwszy raz mając 5 lat. Co ciekawe było to 6 kwietnia, co pokrywa się z datą premiery mojego debiutanckiego singla Łap chwilę – mówi Nikola Wiench. 

Piosenka opowiada o człowieku, który zatracił się w pracy i codziennych obowiązkach, zapominając o tym, że życiem można się cieszyć.

– Chciałabym, żeby dzięki tej piosence ludzie przypomnieli sobie co tak naprawdę jest ważne w życiu, tym bardziej w obliczu tego, jak w tym momencie wygląda świat. Chciałabym także, by ta piosenka uświadomiła wszystkim, że każdy moment w życiu jest dobry, aby coś zmienić i spełniać swoje marzenia – podkreśla Nikola Wiench. 

Tekst do utworu Łap chwilę napisała Agnieszka Wiechnik, która razem z producentem MAVOOI odpowiada także za muzykę. Realizacją nagrania oraz mixem/masteringiem zajął się Przemek Puk/Puk Music.

Scroll to top