Agnieszka Wiechnik z klipem do utworu "Jesteś"!

“Jesteś” to najnowsza propozycja muzyczna od Agnieszki Wiechnik. Premiera teledysku do tej piosenki odbyła się 25 lipca.

– Czasem czuję potrzebę, by napisać jakąś balladę, wyrzucić emocje, które się nazbierały i utwór „Jesteś” jest takim trochę oczyszczeniem, spowiedzią. Jedni chodzą do terapeuty inni piszą piosenki. Każdy sposób jest dobry – mówi artystka. I dodaje – Zamarzył mi się utwór filmowy, który buduje napięcie i wzbudza emocje u słuchacza, i mam nadzieję, że mi się udało. Nie jest to typowy „hit radiowy”, może nie ma nowoczesnych brzmień, ale taki właśnie miał być.

Do utworu powstał minimalistyczny, a zarazem bardzo emocjonalny klip, będący wynikiem pracy stałych współpracowników artystki. Zarówno tekst, jak i muzyka to dzieło samej Agnieszki Wiechnik, które zaaranżował i wyprodukował Rafał Konieczny z pomocą MAVOOI.  Za teledysk odpowiada natomiast Rafał Pop Production.

– Chciałabym, by piosenka podnosiła na duchu, że mimo trudnych chwil w życiu, nie jesteśmy sami, mamy przyjaciół i bliskich, którzy są dla nas oparciem. Trzeba pozamykać stare drzwi, zostawić za nimi to, co nas przygniata i iść do przodu – dodaje wokalistka.

Teledysk powstał w TN Studio w Lublinie.

Scroll to top