Ania Zając: Z kancelarii do studia nagraniowego!

Debiutancki singiel Ani Zając „Od Nowa” ujrzał światło dzienne. Czego możemy się spodziewać po wschodzącej artystce?

Ania Zając to młoda wokalistka, która rozpoczęła właśnie pracę nad swoim debiutanckim albumem. Pierwszym efektem jej muzycznej działalności jest utwór „Od Nowa”, którego premiera odbyła się 30 marca. Młoda wokalistka nie boi się improwizacji i eksperymentów, a, jak sama przyznaje, jej ulubioną artystką z gatunku pop jest Beyonce.

Anię Zając możecie już kojarzyć z programu Bitwa na głosy, w którym występowała w drużynie Beaty Kozidrak. To właśnie tam poznała Agnieszkę Wiechnik, która jest autorką tekstu i muzyki do singla „Od Nowa”. Dlaczego właśnie ona?

– Jej talent i determinacja zawsze wzbudzały we mnie podziw, dzięki Agnieszce mogę spełniać marzenia – mówi wprost debiutująca Ania Zając.

Młoda wokalistka pochodzi z Nowego Miasta nad Pilicą. Jako dziecko uczęszczała do szkoły muzycznej w Tomaszowie Mazowieckim. Jest absolwentką prawa na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. To dzięki studiom przez 5 lat miała okazję poznawać uroki Lublina. Obecnie mieszka w Warszawie. Jak sama przyznaje, po osiągnięciu głównych celów zawodowych (m.in. zdobyciu uprawnień radcy prawnego) postanowiła wrócić do swoich pasji, czyli muzyki i tańca.

Jak jej idzie? Przekonajcie się sami – posłuchajcie debiutanckiego singla Ani Zając!

Za muzykę do utworu „Od Nowa” odpowiada Agnieszka Wiechnik (będąca także autorką tekstu) wraz z producentem MAVOOI. Realizacją nagrania zajął się Przemek Puk/Puk Music, a lyric video do utworu to dzieło Tomasha. Całość powstała przy wsparciu wytwórni MyMusic.

Scroll to top