Owocowy Festiwal 2020

Owocowy Festiwal to przede wszystkim afirmacja świadomego frutarianizmu, wykorzystanie mocy ożywczej owoców, by poruszyć ciało na różne sposoby oraz by przeprowadzić zmianę swojego życia: od diety i codziennych nawyków, aż do zamieszkania wśród natury. Poruszyć wszystkie zmysły i połączyć się ze wszystkimi żywiołami. Jest to wydarzenie dla osób zainteresowanych własnym rozwojem i poszukujących: wiedzy, inspiracji lub po prostu przyjaznej i otwartej dla wszystkich przestrzeni.

« z 8 »

Co wyróżnia Owocowy Festiwal?  Wyjątkowo duża  ilość warsztatów i prelekcji. Miłośnicy jogi, mieli do wyboru, m.in.:   jogę Kundalini, Vinasaya, acroyogę, jogę  integralną, śmiechu, menstruacyjną, jogę i taniec…. Można było nauczyć się żonglerki, automasażu, gimnastyki słowiańskiej lub …gimnastyki z arbuzem (w końcu to Owocowy Festiwal), tańca intuicyjnego, gimnastyki oka, gry na drumli, poznać techniki oddechowe, popracować nad głosem, medytować w dźwiękach mis i gongów  lub poznać podstawy garncarstwa. Były też prelekcje i wykłady: o odżywianiu, życiu w kamperach, podróżowaniu, domach kopułowych i wiele, wiele innych.

Kolejny Owocowy Festiwal odbędzie się za rok, pod koniec sierpnia, w czasie tradycyjnej obfitości owoców. Poprzedzi go rozwożenie owoców w ramach Owocowego Konwoju  🙂

Więcej informacji pod linkami:
https://owocowy.com.pl

Scroll to top