Pawkin w Klubie30!

Sceniczna charyzma, rockowy wokal i najlepsze hity. 29 lutego w Klubie30 w Lublinie zagrał zespół Pawkin!

Zaczęło się od “Rosie”. Następnie rozbrzmiały kolejne znane autorskie utwory zespołu, takie jak np.: “To co chcesz usłyszeć”, “Nas już nie ma” czy “To jest miłość”. Podczas koncertu panowała kameralna atmosfera. I dobrze, bo dzięki temu każdy, kto w sobotni wieczór odwiedził ul. Jasną 7 w Lublinie mógł poczuć więź z występującymi na scenie artystami! Poza tym, płynąca od zespołu energia i rockowy głos Andrzeja Pawki szybko skłonili publiczność do opuszczenia miejsc siedzących i zabawy tuż pod sceną.

W trakcie koncertu nie obyło się też od momentów bluesowych. Nie od dziś wiadomo przecież, że “Blues mieszka w Polsce” i to właśnie tutaj jest mu dobrze. Nie zabrakło również brawurowego wykonania klasyków z repertuaru zespołu Dżem – w tym m.in. “Snu o Victorii”. Był to nostalgiczny powrót do 2016 r., w którym Pawkin stworzył muzyczne wspomnienie o Ryśku Riedlu w ramach projektu “PAWKIN DŻEM PROJEKT”.

« z 6 »

Zgodnie z przedkoncertowymi zapowiedziami, w trakcie wieczoru była też muzyczna niespodzianka. Pawkin na bis zaprezentował jeden ze swoich głównych przebojów, czyli “Zaufaj mi jeszcze raz”, ale w zupełnie nowej, odświeżonej wersji… reggae!

Scroll to top