Pol'and'Rock Festival 2019 - Odjazd !

Chociaż 25 jubileuszowa edycja festiwalu Woodstock – od 2018 roku Pol’and’Rock – zaczyna się dopiero 1 sierpnia, to jednak już dzień wcześniej można było znaleźć tu wiele interesujących wydarzeń. Jednym z nich była Parada Przebierańców – nieoficjalna inicjatywa Woodstockowiczów. Pomysł był prosty- załóż piżamę “zwierzątko”, przebierz się za ulubionego bohatera lub stwórz własną postać, którą chciałbyś choć na chwilę być. I bądź nią, bo jeśli nie tutaj i teraz, to gdzie i kiedy?

« z 2 »

Jak najpiękniej rozpocząć jeden z najbardziej pogodnych, przyjaznych i otwartych festiwali muzycznych w Polsce? Oczywiście od odśpiewania hymnu państwowego. W rockowej stylizacji, ale z pełnym szacunkiem. Bez zachęcania odśpiewany przez kilka tysięcy osób zgromadzonych pod sceną. O 17.00 upamiętniono w ten sam sposób rozpoczęcie Powstania Warszawskiego.
Pierwszy dzień Festiwalu otworzył Jurek Owsiak składając wraz z Woodstockowiczami przysięgę z ręką na sercu “To jest mój kawałek ziemi, który będę szanował”. Tysiące żółtych słoneczników i przelatujące nad głowami samoloty dopełniły pięknego obrazu oficjalnego rozpoczęcia Pol’and’Rock Festival 2019.

« z 2 »
 

Pol’and’Rock to z założenia miejsce otwarte dla wszystkich. W tym osób z niepełnosprawnościami.
Poruszasz się na wozku inwalidzkim? o kulach? nie widzisz? Lubisz muzykę, kulturę i ludzi (bardzo dużo radosnych, przyjaznych i szczęśliwych ludzi) ? W takim razie jest to idealne miejsce dla Ciebie 🙂
Ważne: na festiwalu dostępne są urządzenia sanitarne dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

 
Scroll to top