Przebojowy klip na lato od Moniki Kiepury!

Monika Kiepura niedawno zaprezentowała swój najnowszy teledysk do piosenki “Od dzisiaj”.

32-letnia Monika Kiepura to wokalistka i instrumentalistka, autorka tekstów i melodii. Swoją przygodę z muzyką zaczęła już w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Jej ukochanym instrumentem jest fortepian. 1,5 roku temu opublikowała swój pierwszy autorski utwór. Wcześniej zajmowała się nagrywaniem coverów. Dzięki jednemu z nich, “Bohemian Rapsody” w wersji a’ capella, została zauważona przez osoby z branży. Przez ostatnich kilka
miesięcy współpracuje z wytwórnią ID Records, czego efektem jest świeżo opublikowany singiel “Od dzisiaj”.

Ten utwór to jedna z najbardziej pozytywnych premier tego lata! Piosenka powstała w Anglii i odznacza się błyskawicznie wpadającym w ucho refrenem, popowymi rytmami i porcją humoru w tekście autorskim artystki. To singiel, który spodoba się każdemu, kto chce posłuchać radosnego, lekkiego i pozytywnego utworu, z którego aż bije słońce i uśmiech.

– Pisząc ten tekst, chciałam stworzyć utwór letni, lekki i przyjemny w odbiorze . W dzisiejszym świecie wiele jest trudnych tematów, wiele zła i problemów dotyka ludzi w życiu codziennym. Pomyślałam: “przyda nam się odskocznia”. Mam nadzieję, że uda mi się sprawić, żebyście przez chwilę poczuli się jak w bajce. Zupełnie jak ja na planie klipu do “Od dzisiaj” – mówi Monika Kiepura.

Scroll to top