Przemek Jóźwik prezentuje: "Żyj i daj żyć"

Najnowszy utwór Przemka Jóźwika pt. “Żyj i daj żyć” miał premierę 23 października. To nowa, bo spokojniejsza odsłona tego artysty. Co warte podkreślenia, piosenka powstała we współpracy ze znanymi lubelskimi muzykami.

Jak zdradził nam muzyk, utwór ten został napisany na początku jego drogi muzycznej – w czasach, gdy grywał jeszcze w garażowych zespołach.

– Jest to tak naprawdę pierwsza moja kompozycja, stąd mam do niej bardzo duży sentyment – podkreśla Przemek Jóźwik. Artysta przyznaje, że to właśnie ta sentymentalna wartość utworu sprawiła, że postanowił do niego powrócić, zaaranżować, a w efekcie – pokazać szerszej publiczności.

Jak wyglądały prace nad efektem końcowym?

Nagranie powstało w studiu nagraniowym Rafała Koniecznego (RK Studio), a wersja finalna “Żyj i daj żyć” została zrealizowana przy współpracy z mistrzami w swoim fachu, czyli m.in. basistą Michałem Wąsikiem i jednym z najlepszych perkusistów w Polsce – Grzegorzem Kuligowskim.

Teledysk do utworu powstał natomiast w BRACIA STUDIO – Adam Drath w Lublinie, a za jego nagranie i montaż odpowiada Rafał Pop Production. W klipie gościnnie występuje Adam Drath (gitarzysta zespołu Bajm).

Scroll to top