Przemek Jóźwik z najnowszym utworem!

“Pokaż prawdziwą twarz” to nowy rockowy utwór, jaki zaprezentował słuchaczom Przemek Jóźwik. Premiera odbyła się 10 lipca. 

Gra na gitarze, śpiewa i sam pisze teksty. Wokalista pasję do muzyki odkrył mając zaledwie 10 lat. Zaczął od zakładania garażowych zespołów wraz ze znajomymi z podwórka, a obecnie ma już na koncie trzy poważne single wraz z teledyskami i pracuje nad materiałem na swoją debiutancką płytę.

Twórczość Przemka Jóźwika wzoruje się na klasyce polskiej muzyki rockowej, odnajdując inspiracje m.in. w dorobku takich zespołów jak chociażby Lady Pank. Artysta miał już okazję współpracować z wieloma znakomitymi muzykami, w tym również ze śp. Romualdem Lipko. Teraz prezentuje swój najnowszy klip do piosenki “Pokaż prawdziwą twarz”.

– Tekst utworu opowiada o otaczającej nas rzeczywistości. Każdy może zinterpretować go na swój sposób. Na planie teledysku był pełen profesjonalizm i super atmosfera – mówi Przemek Jóźwik.

Klip został nakręcony w malowniczym Kazimierzu Dolnym. Stało się tak, jak przyznaje wokalista, nie bez przyczyny, bowiem to właśnie w tym mieście rozpoczęła się jego muzyczna przygoda.

Scroll to top