KONCERT PREMIEROWY "HOMO VIATOR"

W muzyczną podróż szlakiem wyznaczonym przez “Homo Viator” w niedzielny wieczór zabrał nas zespół Vestige. To właśnie 15 grudnia w Lublinie odbył się premierowy koncert związany z wydaniem pierwszego pełnego albumu grupy.

Blisko godziny 19:00 Sala Koncertowa Szkoły Muzycznej im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie zaczęła się wypełniać. Chwilę później rozbłysły sceniczne światła, a wraz z nimi na scenie pojawił się zespół Vestige. Łukasz Kukiełka, Mikołaj Kołodziejczyk, Damian Biszkont i Sebastian Sagan od pierwszych dźwięków czarowali publiczność. Przygotowana przez nich muzyczna podróż zaczęła się od “Nomady” i powiodła wszystkich zebranych, między innymi za pomocą “Pociągów”, w świat ekspresyjnych utworów, których teksty można nieskończenie interpretować.

« z 5 »

Podczas koncertu nie mogło również zabraknąć pierwszego singla promującego nowy album. Na scenie pojawił się więc zespół Pasażer, a po całej sali rozbrzmiało rockowo-elektroniczne “Wracam”. Chłopaki nie musieli długo namawiać publiczności do wspólnej zabawy. Ich sceniczna charyzma gwarantowała im burzę oklasków po każdym utworze!

Koncert zakończył się bisem, w ramach którego zabrzmiało uwielbiane przez publikę “Ponad”.

Scroll to top