WSPÓŁNUTY w Próba Cafe

Dolar & Marcin Kruk

Największe hity w nowej wersji i garść improwizacji – tak można podsumować czwartkowy wieczór w ramach cyklu Współnuty w Lublinie. 24 października w przestrzeniach Próba Cafe wystąpił Dolar przy akompaniamencie muzyków z Marcinem Krukiem na czele.

Koncert rozpoczął się od coveru “Jak nie my to kto”, który okazał się adekwatnym wprowadzeniem do dalszej części wieczoru. Nie zabrakło tam zupełnie nowej wersji takich hitów jak chociażby “Sweet dreams”, “Get lucky” czy “Zamki na piasku”, ale chyba najbardziej interesującym zabiegiem okazała się rapowa wersja “La bamby”. Artyści wykazali się świetną integracją z publicznością i zarazili wszystkich zgromadzonych pozytywnym nastawieniem. Dolar pokazał swoje freestylerskie umiejętności, układając w sekundę utwór, którego tematem przewodnim były… przypadkowe rzeczy zaproponowane przez widownię. Przy “Kiedy byłem małym chłopcem” również pojawiła się improwizacja. I to nie byle jaka – raper przemycił w niej bowiem wzmiankę o lubelskim Sławinku, co stanowiło nie lada gratkę dla zgromadzonych w Próbie Lublinian!

Kameralna przestrzeń kawiarni sprzyjała przyjacielskiej atmosferze, a pozytywna energia przepełniła wnętrze. Ze sceny biła radość z zabawy muzyką, a nowatorskie podejście do dobrze znanych hitów znalazło uznanie wśród zgromadzonej tam publiczności. Koncert zakończył się gromkim aplauzem.

« z 7 »

Kolejne koncerty z cyklu Współnuty w Próba Cafe odbędą się kolejno: 28 listopada i 19 grudnia. My już wiemy, że warto się tam wybrać!

Scroll to top