Amon Amarth

Amon Amarth

Letnia Scena Progresji, Warszawa Mazowieckie
Data/Czas
Date(s) - 06/07/2023
Całodniowe

Letnia Scena Progresji


Amon Amarth w Warszawie

Ponad trzydzieści lat na scenie i styl rozpoznawalny z kilometra – Amon Amarth to z pewnością ikona melodyjnego death metalu.

Koncerty mają świetne, a płytowo wciąż nie zawodzą. W zeszłym roku wydali dwunasty (sic!) w dyskografii “The Great Heathen Army”. Zapewniamy, że ten młot jest równie silny jak na samym początku. Grupa zamelduje się 6 lipca w Warszawie. Nie przegapcie tego!

Amon Amarth (Szwecja) melodic death metal:

Szwedzki melodyjny death metal bezsprzecznie wpłynął na obecne pokolenia młodych metalowców, a Amon Amarth jest jednym z głównych tego powodów. Skandynawska załoga pod dowództwem niezmordowanego i piekielnie przekonującego Johana Hegga przemierza świat swym drakkarem nieprzerwanie już od ponad trzech dekad i ani myśli, by się zatrzymywać. Śmiercionośny styl sztokholmskiego składu to specyficzne połączenie wzniosłych melodii, dostojnych riffów, ciężaru oczywiście, a gdy trzeba, to i gonitwy przed siebie. Recepta wciąż działa, a rdzy nie widać. Przede wszystkim grupa prezentuje ponadprzeciętną formę, co udowadnia zeszłoroczna “The Great Heathen Army”. Kerrang!, Banger TV, Metal Injection i głos podobnie wpływowych mediów na rynku ekstremalnego grania bez wahania umieściły ją w poczcie najlepszych płyt 2022 roku, a zawartość potwierdza, że nie są to czcze deklaracje. Zapraszamy na koncert – będzie sporo wiosłowania, jak zawsze zresztą. Wiemy, że już nie możecie się doczekać!

Organizatorem jest Knock Out Productions (Imperial Triumphant, Watain, Soulstone Gathering Festival, Arch Enemy, We Came as Romans).

Bilety trafią do sprzedaży już 22 lutego (10:00) na:
SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)

Bilety: 189/199 zł – przedsprzedaż, 210 zł – w dniu koncertu

death metal, lato 2023, rock, Warszawa
Scroll to top