Arch Enemy z koncertem w Krakowie

Arch Enemy z koncertem w Krakowie

Klub Studio, Kraków Małopolskie
Data/Czas
Date(s) - 07/07/2023
Całodniowe

Klub Studio


Arch Enemy powraca do Polski

Arch Enemy – jedna z najbardziej utytułowanych załóg w świecie melodyjnego death metalu wraca, by zagrać w lipcu w Gdańsku oraz w Krakowie!

Na polskim odcinku trasy grupa z pewnością zaprezentuje największe hity swojej kariery oraz numery z najnowszego, świetnie przyjętego albumu “Deceivers”. Bilety na koncerty będą dostępne w sprzedaży już od 2 lutego (10:00) na SKLEP B90 (tylko Gdańsk!) oraz SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie na koncert w Krakowie).

Przejdź do wydarzenia w Gdańsku

ARCH ENEMY (Szwecja) melodic death metal:

Michael Amott może być z siebie dumny, bo zapisał się na kartach historii death metalu w różnych składach (m.in. Carcass czy Carnage), a Arch Enemy to najpopularniejszy, największy i zdecydowanie najbardziej dopracowany z nich. Recepta Szwedów na idealną krzyżówkę między doniosłością wpadających w ucho heavymetalowych melodii i śmierćmetalowej rzezi niewiniątek okazała się skuteczna jak diabli. Koncerty w wielkich klubach, na halach – nie byłoby tego, gdyby nie wzorcowo opanowana sztuka pisania piosenek. Zeszłoroczne “Deceivers” mówi w tej materii najwięcej: riffy was zgniotą, solówki zachwycą, a wokale i refreny nie wypadną z głowy nawet po długim. Na żywo te wszystkie elementy kopią kilkukrotnie mocniej, więc nie pożałujecie.

Kiedy: 7 lipca (piątek) 2023
Gdzie: Kraków @ Studio, ul. Budryka 4
Bilety: 129/179 zł – przedsprzedaż, 150 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions. Sprawdź inne wydarzenia tego organizatora: Imperial Triumphant, Watain, Soulstone Gathering Festival, We Came as Romans, Triple Thrash Triumph
Bilety są dostępne już od 2 lutego (10:00) na:
SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
SKLEP B90

death metal, Kraków, lato 2023
Scroll to top