Benefis Grażyny Łobaszewskiej

Benefis Grażyny Łobaszewskiej

Teatr Muzyczny w Gdyni, Gdynia Pomorskie

Ladies’ Jazz Festival 2022

Gwiazda i nie mniej znani goście – Stanisława Soyka, Jorgos Skolias i Katarzyna Nosowska.

Jeśli Szukasz w muzyce piękna, prawdy czy kunsztu wykonawczego, jeżeli chcesz wysłuchać ciekawych opowieści, to podczas Ladies’ Jazz Festival 29 lipca o g.20.00 w Teatrze Muzycznym w Gdyni znajdziesz się we właściwym miejscu.  Poznasz “Ludzi z duszą”.
O ile nie zabraknie Ci cierpliwości, “Czas nauczy Cię pogody”, jakże potrzebnej nam wszystkim.
Przekonasz się, że i “Brzydcy” potrafią pięknie kochać.

Grażyna Łobaszewska  już od 50 lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel.
W swej karierze ma 14 pełnoprawnych płyt. Nie zabraknie więc  pięknych polskich piosenek z repertuaru Czesława Niemena, Andrzeja Zauchy, Grzegorza Ciechowskiego czy Naszej Basi Kochanej.  „Gdybyś” chciał/chciała doznać połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem i wziąć udział w koncercie Artystki i tak znamienitych Gości jak Stanisław Soyka, Jorgos Skolias i  Katarzyna Nosowska, to urodzinowy benefis  na XVIII Ladies’ Jazz Festival jest gwarancją muzycznych doznań na najwyższym artystycznym poziomie oraz niezapomnianych przeżyć i wzruszeń. A tych,
w czasach brutalnych i podłych nigdy dość.

Scroll to top