BNP Paribas Green Film Festival

BNP Paribas Green Film Festival

Rynek Główny, Kraków Małopolskie
Data/Czas
Date(s) - 13/08/2023 - 20/08/2023
Całodniowe

Rynek Główny


6 BNP Paribas Green Film Festival 2023

BNP Paribas Green Film Festival to międzynarodowy festiwal filmów ekologicznych, który ma miejsce w Krakowie. To święto kina i ludzi, którym losy naszej planety nie są obojętne. Podczas wydarzenia, oprócz pokazów filmowych, organizatorzy oferują mnóstwo atrakcji, ukierunkowanych na doskonalenie kultury życia w zgodzie z „zielonymi” wartościami.

BNP Paribas Green Film Festival został stworzony w 2018 roku przez Piotra Biedronia i Grzegorza Dukielskiego – założycieli Fundacji Green Festival. Festiwal należy do grona 100 najlepiej ocenianych festiwali wg rankingu największego portalu festiwalowego FILM FREEWAY.

Centralnym miejscem festiwalu jak co roku jest Miasteczko Festiwalowe na Bulwarach Wiślanych u podnóża Wawelu. Wydarzenia festiwalowe są dostępne zarówno plenerowych kinach stacjonarnych jak i w internecie, w social-mediach oraz na platformie VOD.

Co czeka uczestników:

8 dni pokazów w kilku plenerowych kinach Krakowa

około 70 filmów konkursowych

Specjalne pokazy filmów z muzyką na żywo

Panele dyskusyjne z twórcami i ekspertami

Warsztaty ekologiczne i filmowe

Wystawy fotograficzne

Zapoznaj się z deklaracją środowiskową.

 

4 BNP Paribas Green Film Festival, cinema, eko, ekologiczny, Festival, festiwal, festiwal filmowy, film, green, Green Film Festival, kinematografia, kino
Scroll to top