Dni Fantastyki

21 sierpień 2024
C.K. Zamek, pl. Świętojański 1
Wrocław, Poland

19. Dni Fantastyki we Wrocławiu!

19. edycja Dni Fantastyki rusza  21 sierpnia. Będzie to czas tajemnic, czas fantastyki, czas zabawy i pięknie spędzonych chwil w urokliwym otoczeniu CK Zamek we Wrocławiu.

Fantastyka w centrum miasta

Dni Fantastyki wychodzą na miasto! Dzięki dołączeniu do grona organizatorów Miejskiej Biblioteki Publicznej im. T. Różewicza we Wrocławiu oraz Stowarzyszenia Gildia Organizatorów, impreza rozpocznie się już w środę (23 sierpnia) w Mediatece na placu Teatralnym 5, tuż przy wrocławskim Rynku. Do piątku biblioteka stanie się główną lokalizacją festiwalu, gdzie odbędą się spotkania z pisarzami, twórcami komiksów, vlogerami książkowymi i bookstagramerami. Na najmłodszych fanów fantastyki będą czekać atrakcje w kolejnym punkcie na mapie festiwalu – bibliotece przy ulicy Chociebuskiej 8-10. Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach tej części programu będzie bezpłatny.

W piątek festiwal przeniesie się na teren urokliwego leśnickiego Zamku, gdzie na uczestników czekać będzie jeszcze więcej rozrywek. W budynku odbędą się spotkania dotyczące literatury, komiksów, filmów, mangi i anime, nauki oraz popkultury. W programie organizatorzy zaplanowali rozmowy ze znanymi autorami, panele dyskusyjne, turnieje planszówek, konkursy cosplay i wiele innych. Niezależnie od tego, czy jesteście fanami fantasy, science fiction, horroru czy steampunku, z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Karnety na cały festiwal dostępne są już do kupienia w serwisie Biletyna.pl, a sprzedaż biletów na poszczególne wydarzenia ruszy na początku sierpnia. Wstęp na teren wokół Zamku i korzystanie z atrakcji festiwalowych, takich jak koncerty czy strefa handlowa jest całkowicie darmowy!

Bilety do kupienia za pośrednictwem biletyna.pl oraz na stronie dnifantastyki.pl.

Uwaga! Ilość biletów ograniczona!

Więcej informacji na stronie www.dnifantastyki.pl

Tak się bawiliśmy w ubiegłych latach.

« z 3 »

Do zobaczenia w przyszłości – czyli już w te wakacje!

Może Cię również zainteresować

Ostatnie relacje

blank

Coś więcej niż piwo

Warszawski Festiwal Piwa po raz 17. Nie tylko w muzyce gatunki się przenikają tworząc coś nowego. Współczesne festiwale też przestały być monotematyczne. Na Pol’and’Rocku mamy cosplayowe zabawy, na Wrocławskich Dniach

Poznańskie Targi Piwne 2023

Miasto piwnych doznań

X Poznańskie Targi Piwne W weekend 24-25 listopada 2023 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w dziesiątej edycji Poznańskich Targów Piwnych. Imprezy zrzeszającej miłośników piwa, wyśmienitego jedzenia i niesamowitej atmosfery.Wydarzenie jest idealnym