Orlen Lang Team Race Bytów

Orlen Lang Team Race Bytów

Bytów, Bytów Województwo pomorskie
Data/Czas
Date(s) - 17/09/2022
Całodniowe

Bytów


Orlen Lang Team Race w Bytowie

ORLEN Lang Team Race to szosowe wyścigi kolarskie dla amatorów w zawodowej oprawie. Główną ideą jest popularyzacja kolarstwa, zachęcanie do aktywności fizycznej oraz promocja najpiękniejszych miast i regionów Polski. Trzeci etap zmagań czeka amatorów kolarstwa 17 września w Bytowie.

ORLEN Lang Team Race to starannie dobrane trasy, scenografia z Tour de Pologne, niezwykła atmosfera kolarskiego peletonu – dzięki temu każdy uczestnik może się poczuć jak Rafała Majka czy Michał Kwiatkowski. Startujący mogą liczyć na profesjonalny pomiar czasu, zabezpieczenie trasy, a najlepsi także na dekorację na podium dla zwycięzców.

ORLEN Lang Team Race to także wielkie święto dla kibiców i lokalnych społeczności. W miasteczku wyścigu można spotkać gwiazdy kolarstwa, zwiedzić stoiska sponsorskie. Relacje z wyścigów można śledzić w największych mediach w Polsce.

– Całkiem niedawno żyliśmy emocjami związanymi z Tour de Pologne i ORLEN Tour de Pologne Amatorów, który był pierwszą częścią naszego cyklu ORLEN Lang Team Race. A teraz czas na drugą, która odbędzie się 10 września w Augustowie. Znam trasę, znam widoki i wiem z całym przekonaniem, że warto tam być i wziąć udział w tej imprezie – mówi dyrektor generalny Lang Team Czesław Lang. Przy okazji ORLEN Lang Team Race będzie można podziwiać także wschodzące gwiazdy światowego peletonu przy okazji ORLEN Wyścigu Narodów. Co ciekawe, trasa jest zupełnie nowa, a pokonają ją amatorzy i młodzi zawodowcy.

ORLEN Lang Team Race to wyjątkowe wydarzenie z oprawą znaną z Tour de Pologne. Informacje przekazują największe polskie media. – Od lat chcemy popularyzować kolarstwo i zachęcać do zwiększenia aktywności fizycznej, a jednocześnie promować najpiękniejsze miasta i regiony Polski. Chcemy, żeby każdy startujący mógł się poczuć, jak zawodowy kolarz – mówi Czesław Lang.

 

Scroll to top