Orlen Lang Team Race Augustów

Augustów, Augustów Województwo podlaskie
Data/Czas
Date(s) - 10/09/2022
Całodniowe

Augustów


Orlen Lang Team Race w Augustowie

Obok tego wydarzenia nie da się przejść obojętnie. Szczególnie, jeśli mowa o fanie kolarstwa, który lubi spędzać dużo czasu na rowerze. A skoro tak, to warto sprawdzić formę i zmierzyć z rywalami i własnymi słabościami. I właśnie ORLEN Lang Team Race to wydarzenie, w którym warto wziąć udział.

ORLEN Lang Team Race to szosowe wyścigi kolarskie dla amatorów w zawodowej oprawie. Główną ideą jest popularyzacja kolarstwa, zachęcanie do aktywności fizycznej oraz promocja najpiękniejszych miast i regionów Polski.

ORLEN Lang Team Race to starannie dobrane trasy, scenografia z Tour de Pologne, niezwykła atmosfera kolarskiego peletonu – dzięki temu każdy uczestnik może się poczuć jak Rafała Majka czy Michał Kwiatkowski. Startujący mogą liczyć na profesjonalny pomiar czasu, zabezpieczenie trasy, a najlepsi także na dekorację na podium dla zwycięzców.

ORLEN Lang Team Race to także wielkie święto dla kibiców i lokalnych społeczności. W miasteczku wyścigu można spotkać gwiazdy kolarstwa, zwiedzić stoiska sponsorskie. Relacje z wyścigów można śledzić w największych mediach w Polsce.

– Całkiem niedawno żyliśmy emocjami związanymi z Tour de Pologne i ORLEN Tour de Pologne Amatorów, który był pierwszą częścią naszego cyklu ORLEN Lang Team Race. A teraz czas na drugą, która odbędzie się 10 września w Augustowie. Znam trasę, znam widoki i wiem z całym przekonaniem, że warto tam być i wziąć udział w tej imprezie – mówi dyrektor generalny Lang Team Czesław Lang.

Przy okazji ORLEN Lang Team Race będzie można podziwiać także wschodzące gwiazdy światowego peletonu. Co ciekawe, trasa jest zupełnie nowa, a pokonają ją amatorzy i młodzi zawodowcy.

ORLEN Lang Team Race to wyjątkowe wydarzenie z oprawą znaną z Tour de Pologne. Informacje przekazują największe polskie media. – Od lat chcemy popularyzować kolarstwo i zachęcać do zwiększenia aktywności fizycznej, a jednocześnie promować najpiękniejsze miasta i regiony Polski. Chcemy, żeby każdy startujący mógł się poczuć, jak zawodowy kolarz – mówi Czesław Lang.

Wyścig w Augustowie to druga z trzech imprez zaplanowanych w ramach cyklu. ORLEN Lang Team Race odbędzie się także 17 września w Bytowie.

Scroll to top