Rocket Man a tribute to Sir Elton John Gdynia

Gdynia Arena, Gdynia województwo pomorskie
Data/Czas
Date(s) - 25/10/2023
19:30 - 22:00

Gdynia Arena


Rocket Man a tribute to Sir Elton John

Muzyka Eltona Johna ponownie zabrzmi na żywo w fantastycznym wykonaniu Jimmy Love podczas „The Rocket Man”!

Sir Elton John w 2018 roku oficjalnie pożegnał się z fanami, wyruszając w wieńczącą 50 lat kariery estradowej trasę koncertową. Na szczęście jednak o jego osobie i muzyce nie pozwalają nam zapomnieć nie tylko albumy, archiwalne nagrania czy doskonały film, poświęcony życiu i twórczości gwiazdora: już wkrótce bowiem muzyka Eltona Johna ponownie zabrzmi na żywo w fantastycznym wykonaniu!

Podczas tego doskonałego tribute show w postać legendarnego Eltona Johna wcieli się Jimmy Love. Ten artysta będący przede wszystkim prawdziwym wulkanem energii. Nikt tak jak on nie potrafi w pełni oddać charakteru ekscentrycznej i barwnej postaci Eltona Johna z niespotykanym dotąd wigorem, charyzmą i autentycznością.

Jimmy’emu towarzyszyć będzie wyśmienity band, który zabierze Was w muzyczną podróż po „Yellow Brick Road”, brawurowo wykonując największe hity Eltona Johna. Podczas wydarzenia usłyszycie takie przeboje, jak:  „Crocodile Rock” i „Philadelphia Freedom”. Oprócz tego, wybrzmią również ponadczasowo piękne ballady: „Your Song” czy  „I Guess That’s Why They Call It The Blues”.

Będziecie mieli możliwość zachłysnąć się rozkoszą tej ponadczasowej muzyki 25 października 2023 roku w Gdyni. Sprawdź koncerty w innych miastach: Kraków, Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Opole, Zabrze.

Czekają na Was olśniewające kostiumy, fantastyczny wokal, porywające solówki fortepianowe i przede wszystkim niepowtarzalną magię koncertów Eltona Johna. To wszystko odnajdziecie w „The Rocket Man”.

Bilety do nabycia w eventim.pl

Trójmiasto
Scroll to top