Rocket Man a tribute to Sir Elton John Wrocław

Rocket Man a tribute to Sir Elton John Wrocław

Hala Orbita Wrocław, Wrocław Dolnośląskie
Data/Czas
Date(s) - 18/10/2023
19:00 - 21:30

Hala Orbita Wrocław


Rocket Man a tribute to Sir Elton John

Muzyka Eltona Johna ponownie zabrzmi na żywo w fantastycznym wykonaniu Jimmy Love podczas „The Rocket Man”!

Sir Elton John w 2018 roku oficjalnie pożegnał się z fanami, wyruszając w wieńczącą 50 lat kariery estradowej trasę koncertową. Na szczęście jednak o jego osobie i muzyce nie pozwalają nam zapomnieć nie tylko albumy, archiwalne nagrania czy doskonały film, poświęcony życiu i twórczości gwiazdora: już wkrótce bowiem muzyka Eltona Johna ponownie zabrzmi na żywo w fantastycznym wykonaniu!

Podczas tego doskonałego tribute show w postać legendarnego Eltona Johna wcieli się Jimmy Love. Ten artysta będący przede wszystkim prawdziwym wulkanem energii. Nikt tak jak on nie potrafi w pełni oddać charakteru ekscentrycznej i barwnej postaci Eltona Johna z niespotykanym dotąd wigorem, charyzmą i autentycznością.

Jimmy’emu towarzyszyć będzie wyśmienity band, który zabierze Was w muzyczną podróż po „Yellow Brick Road”, brawurowo wykonując największe hity Eltona Johna. Podczas wydarzenia usłyszycie takie przeboje, jak:  „Crocodile Rock” i „Philadelphia Freedom”. Oprócz tego, wybrzmią również ponadczasowo piękne ballady: „Your Song” czy  „I Guess That’s Why They Call It The Blues”.

Będziecie mieli możliwość zachłysnąć się rozkoszą tej ponadczasowej muzyki 18 października 2023 roku we Wrocławiu. Sprawdź koncerty w innych miastach: Kraków, Warszawa, Łódź, Poznań, Opole, Zabrze, Gdynia.

Czekają na Was olśniewające kostiumy, fantastyczny wokal, porywające solówki fortepianowe i przede wszystkim niepowtarzalną magię koncertów Eltona Johna. To wszystko odnajdziecie w „The Rocket Man”.

Bilety do nabycia w eventim.pl

Wrocław
Scroll to top