Świętokrzyski Festiwal Piwa

05 maj 2023
Rynek w Kielcach, Rynek
Kielce, Poland

Pierwsza edycja nowego festiwalu piwa. W dniach 5 -7 maja na kieleckim rynku pojawi się kilkanaście browarów rzemieślniczych z różnych części kraju, a każdy z nich będzie serwował swoje najlepsze piwa.

Jeżeli jesteś fanem złotego trunku, to Świętokrzyski Festiwal Piwa będzie wyjątkową okazją, by w jednym miejscu móc skosztować wszystkich stylów piwnych oraz poznać najnowsze trendy w browarnictwie. Na stoiskach będziesz mógł porozmawiać z browarnikami i z pierwszej ręki zasięgnąć ciekawostek na temat każdego piwa!

Dla dzieci

Organizatorzy pomyśleli również o najmłodszych – specjalnie dla nich przygotowana będzie strefa animacji – gdzie pod czujnym okiem animatorów, dzieci będą mogły oddać się beztroskiej zabawie.

Dla smakoszy

Jak maj i piwo to oczywiście nie może obejść się bez pysznego jedzenia! Miłośnicy street foodu będą mile zaskoczeni różnorodnością dań. O podniebienia festiwalowiczów zadbają najlepsi food truckerzy!

Konkursy

Podczas festiwalu odbędzie się wiele zabaw i konkursów. „Browariada” to zabawa do rodzin, a na uczestników i zwycięzców poszczególnych konkurencji czekają atrakcyjne nagrody.

Muzyka na żywo

Nie zabraknie też muzyki na żywo. Zadba o to Dj Cpt. Sparky – jego styl nierozłącznie jest związany z płytami winylowymi i podczas festiwalu uraczy nas muzyką Polish Funk w najlepszym wydaniu. Dj. Sparky to stały bywalec Browaru Bałtów, gdzie w każdą sobotę stoi za konsoletą i na żywo gra z płyt winylowych.

Wstęp na Świętokrzyski Festiwal Piwa jest wolny!

Zapewniamy, że będzie to niezapomniane wydarzenie dla każdego. Do zobaczenia!

Może Cię również zainteresować

Ostatnie relacje

Poznańskie Targi Piwne 2023

Miasto piwnych doznań

X Poznańskie Targi Piwne W weekend 24-25 listopada 2023 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w dziesiątej edycji Poznańskich Targów Piwnych. Imprezy zrzeszającej miłośników piwa, wyśmienitego jedzenia i niesamowitej atmosfery.Wydarzenie jest idealnym

Akademicki Browar

Akademicki Browar Z Mateuszem Wójtowem, który reprezentował Browar Górniczo-Hutniczy na 16 Warszawskim Festiwalu Piwa FuninPoland przeprowadził krótką rozmowę.  Mateusz, jesteście chyba jedynym takim browarem w Polsce. Jak się to zaczęło? 

Starfest - 2023

Fantastyczny Festiwal Wyobraźni Starfest 2023

Starfest 2023 20-22 października uczestnicy StarFest opanowały budynki Targów Lublin. Najbardziej oczekiwanym obowiązkowym elementem Fantastycznego Festiwalu Wyobraźni był konkurs cosplay, ale także liczne występy magików, zespołów muzycznych, tancerskich, szermierskich i

Rzemiosło górą!

Nie tylko piwo…. 16 Warszawski Festiwal Piwa przesunął wyraźnie akcenty. Nie była to pierwsza edycja, w której piwo przestało być głównym bohaterem, a stało jednym z elementów pochwały rzemiosła, dobrej