Świętokrzyski Festiwal Piwa

05 maj 2023
Rynek w Kielcach, Rynek
Kielce, Poland

Pierwsza edycja nowego festiwalu piwa. W dniach 5 -7 maja na kieleckim rynku pojawi się kilkanaście browarów rzemieślniczych z różnych części kraju, a każdy z nich będzie serwował swoje najlepsze piwa.

Jeżeli jesteś fanem złotego trunku, to Świętokrzyski Festiwal Piwa będzie wyjątkową okazją, by w jednym miejscu móc skosztować wszystkich stylów piwnych oraz poznać najnowsze trendy w browarnictwie. Na stoiskach będziesz mógł porozmawiać z browarnikami i z pierwszej ręki zasięgnąć ciekawostek na temat każdego piwa!

Dla dzieci

Organizatorzy pomyśleli również o najmłodszych – specjalnie dla nich przygotowana będzie strefa animacji – gdzie pod czujnym okiem animatorów, dzieci będą mogły oddać się beztroskiej zabawie.

Dla smakoszy

Jak maj i piwo to oczywiście nie może obejść się bez pysznego jedzenia! Miłośnicy street foodu będą mile zaskoczeni różnorodnością dań. O podniebienia festiwalowiczów zadbają najlepsi food truckerzy!

Konkursy

Podczas festiwalu odbędzie się wiele zabaw i konkursów. „Browariada” to zabawa do rodzin, a na uczestników i zwycięzców poszczególnych konkurencji czekają atrakcyjne nagrody.

Muzyka na żywo

Nie zabraknie też muzyki na żywo. Zadba o to Dj Cpt. Sparky – jego styl nierozłącznie jest związany z płytami winylowymi i podczas festiwalu uraczy nas muzyką Polish Funk w najlepszym wydaniu. Dj. Sparky to stały bywalec Browaru Bałtów, gdzie w każdą sobotę stoi za konsoletą i na żywo gra z płyt winylowych.

Wstęp na Świętokrzyski Festiwal Piwa jest wolny!

Zapewniamy, że będzie to niezapomniane wydarzenie dla każdego. Do zobaczenia!

Może Cię również zainteresować

Ostatnie relacje

Piwo wygrało na Legii

Piwo wygrało na Legii Podobnie jak na jesień przez Warszawski Festiwal przewinęło się ponad 17 000 gości w tym wielu z zagranicy. Ponad 100 wystawców nie tylko piwowarów. Od kilku

Kraft – Mamy się czym pochwalić

Kraft – Mamy się czym pochwalić Wywiad z Pawłem Leszczyńskim. Tuż przed rozpoczęciem XV Warszawskiego Festiwalu Piwa FuninPoland porozmawiał z jego twórcą i animatorem – Pawłem Leszczyńskim. Paweł, za nami

Beth Hart w Katowicach

Beth Hart w Katowickim Spodku. Artystka, która od lat przyciąga tłumy na koncerty na całym świecie 1 grudnia zagrała swój pierwszy w Polsce. Chyba ciężko byłoby znaleźć miejsce lepsze na

14 Warszawski Festiwal Piwa

14 raz Warszawski Festiwal Piwa Za nami 14 edycja Warszawskiego Festiwalu Piwa.Było trochę obaw przed jego otwarciem. Bo kryzys, bo piwa coraz droższe. W świecie miłośników piwa kraftowego był lekki