Triple Thrash Triumph

Triple Thrash Triumph

Spodek, Katowice Śląskie
Data/Czas
Date(s) - 23/07/2023
18:30 - 23:00

Spodek


Triple Thrash Triumph 2023

23 lipca w katowickim Spodku staniecie oko w oko z trzema tytanami thrashu. Z pewnością, gwiazdą wieczoru będzie Megadeth.

Nigdy nie byli najbardziej popularnym, najbardziej ekstremalnym ani najzabawniejszym zespołem z Wielkiej Czwórki Thrash Metalu. Ale prawdopodobnie są najciężej pracującym i najbardziej konsekwentnym, więc tylko oni po czterech dekadach na scenie nagrywają tak fantastyczne albumy, jak wydany w 2022 r. „The Sick, the Dying… and the Dead!”. Megadeth wracają do Polski, by w katowickim Spodku zagrać wam swoją symfonię zniszczenia.

Tegoroczny headliner

Megadeth to oczywiście Dave Mustaine, pierwsza gitara thrashu i jedyny w swoim rodzaju głos, ale jego towarzysze również są mistrzami w swoim fachu. Na drugiej gitarze partneruje mu Kiko Loureiro (wcześniej filar brazylijskiej Angry). Za sekcję rytmiczną odpowiada basista James LoMenzo (widywany na scenie u boku m.in. Zakka Wylde’a) i, również, perkusista Dirk Verbeuren (od Soilwork po The Devin Townsend Project). To właśnie oni razem tworzą jeden z najlepszych zespołów koncertowych we współczesnym metalu.

Przekonacie się o tym w Katowicach 23 lipca br., ponieważ ten zespół z pewnością będzie godny Waszej uwagi. Nazwy pozostałych grup, którzy pojawią się na Triple Thrash Triumph, podamy do wiadomości w najbliższych tygodniach.

Bilety trafią do sprzedaży już w piątek, 3 lutego, o godz. 10.00. Będzie je można nabyć na stronie MYSTIC COALITION oraz za pośrednictwem serwisu eBilet

Patronem medialnym koncertu jest Antyradio!

Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions (Imperial Triumphant, Watain, Soulstone Gathering Festival, Arch Enemy, We Came as Romans), Mystic Production i B90. Mystic Coalition jest organizatorem gdańskiego Mystic Festival.

Katowice, lato 2023, thrash metal
Scroll to top