We Came as Romans

We Came as Romans

Klub Proxima, Warszawa Mazowieckie
Data/Czas
Date(s) - 14/05/2023
Całodniowe

Klub Proxima


We Came as Romans wracają do Polski

Po Warszawie zostanie wyłącznie czarna dziura – We Came as Romans na jedynym koncercie w Polsce!

Już po “To Plant a Seed” pokochały ich całe USA, a im dalej, tym lepiej. We Came as Romans nie zwalnia tempa, a ich melodyjny, a jednocześnie pogmatwany i zadziorny metalcore dalej przyciąga nowe generacje metali oraz punków. Z takimi płytami, jak ubiegłoroczne hitowe “Darkbloom” nie ma mowy o innym rezultacie. 14 maja, Warszawa – widzimy się!

We Came as Romans (USA) metalcore

Wielu herosów metalcore’u z lat dwutysięcznych przepadło w wirze historii, a We Came as Romans nie dość, że nigdzie się nie wybiera, to w dodatku rośnie i rośnie – sufitu nie widać. Dlaczego tak jest? Amerykanie niezmiennie obierają ścieżkę rozwoju, więc ich metalcore nie grzęźnie w tradycjach sprzed kilkunastu lat, tylko zmienia się razem ze światem. W związku z tym muzyka grupy obecnie (tu jako punkt referencyjny należy podać fenomenalny ubiegłoroczny “Darkbloom”) jest wściekła, lecz jednocześnie podparta elektronicznym hardcorem. Ich dorobek muzyczny jest melodyjny, choć bez odpuszczania w kwestii agresji. To wszystko brzmi aktualnie – bez wrażenia, że ktoś próbuje usilnie dostosować się do nowych trendów. Oni sami dyktują swoje dalsze losy. Jeśli w przyszłości poskutkuje to tak dobrymi hitami, jak ostatnie “Black Hole” czy “Daggers”, pozostajemy spokojni. Wy też możecie, pomijając oczywiście sam występ. W tym przypadku polecamy mosh, dzikie podskoki i całą resztę koncertowego arsenału każdego fana.

Bilety na koncerty są dostępne na SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
99/109 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu

Organizatorem jest Knock Out Productions. Sprawdź inne wydarzenia tego organizatora: Imperial Triumphant, Watain, Soulstone Gathering Festival, Arch Enemy, Triple Thrash Triumph.

metalcore, rock, Warszawa
Scroll to top