Poznańskie Targi Piwne

Poznańskie Targi Piwne

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań województwo wielkopolskie
Дата/Час
Date(s) - 18/11/2022 - 19/11/2022
Весь день

Międzynarodowe Targi Poznańskie


Познанський Ярмарок Пива – Poznań Beer Expo 2022

Познанський пивний ярмарок відбувається від 2013 року. Радісне святкування одного з найстарших трунків у світі переплітається з професіональним характером торгів. Це ідельна можливість, щоб пізнати культуру, історію, а також сучасний світ крафтового пива.

Podczas Targów Piwnych świetnie bawią się będą zarówno pasjonaci piwowarstwa, jak i osoby dopiero stawiające pierwsze kroki w piwnym temacie. Co roku zabieramy Was w podróż przez ocean smaków, aromatów i barw piw, uwarzonych w dziesiątkach browarów w Polsce i na świecie – od piwa grodziskiego do portera bałtyckiego, od lagera nowozelandzkiego do india pale ale. Zapewniamy możliwość wypróbowania najwyższej jakości piw rzemieślniczych, cydrów i miodów pitnych, a także poznania produktów nierozerwalnie związanych z branżą.

Targi to jednak nie tylko piwo, ale przede wszystkim niezwykli ludzie – piwowarzy domowi i profesjonalni, blogerzy, birofile i wszyscy ci, którzy po prostu kochają dobre piwo. To okazja by porozmawiać, wymienić się doświadczeniami lub nauczyć się czegoś nowego! Jeśli nie wiesz co to dolna fermentacja lub do jakiego piwa dodaje się kolendrę, to na Targach będziesz miał okazję się tego dowiedzieć!

Więcej informacji na stronie festiwalu

Podana data nosi na razie charakter orientacyjny.

Познань

Нові репортажі

Polecane Wydarzenia
Scroll to top