Hempathy Expo

15 wrzesień 2023
MTP, Głogowska 14
Poznań, Wielkopolskie Poland

15 września zapraszamy na nowy event, który zagości w kalendarzu targów i spotkań Polski. Hempathy Expo ma szansę stać się jednym z najważniejszych wydarzeń dla branży konopnej.

Hempathy Expo skupi się na szerokim spektrum branży konopnej – od uprawy po produkt ostateczny. To wydarzenie, które niesie ze sobą wartość zarówno dla odwiedzających go gości, jak i biorących w nich udział wystawców.
W trakcie Targów zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania, technologie i trendy w dziedzinie uprawy, przetwarzania oraz wykorzystania konopi w różnych sektorach gospodarki. Dla gości będzie to doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy na temat uprawy i zastosowania konopi. Liczne wykłady, panele dyskusyjne i seminaria prowadzone przez profesjonalistów w swojej dziedzinie, poruszać będą wiele kwestii dotyczących uprawy, przetwórstwa, nowych technologii, analizy laboratoryjnej czy najlepszych praktyk w branży.

Będzie to także okazja by spotkać się również z osobami zainteresowanymi legalizacją konopi – aktywistami, politykami oraz osobami, które opowiedzą o aktualnej sytuacji prawnej dotyczącej konopi w różnych krajach oraz o swojej pracy na rzecz zmiany prawa.
Dla wystawców z kolei będzie to okazja nie tylko do przedstawienia swojej oferty szerokiej publice, ale też do nawiązania nowych relacji biznesowych oraz bliższego poznania innych gałęzi konopnego rynku.

Ale nie samą nauką człowiek żyje! Zapewniamy, że szeroki program atrakcji towarzyszących i punktów rozrywkowych, który planujemy sprawi, że będzie się tam chciało zostać na dłużej!

Może Cię również zainteresować

Ostatnie relacje

Piwo wygrało na Legii

Piwo wygrało na Legii Podobnie jak na jesień przez Warszawski Festiwal przewinęło się ponad 17 000 gości w tym wielu z zagranicy. Ponad 100 wystawców nie tylko piwowarów. Od kilku

Kraft – Mamy się czym pochwalić

Kraft – Mamy się czym pochwalić Wywiad z Pawłem Leszczyńskim. Tuż przed rozpoczęciem XV Warszawskiego Festiwalu Piwa FuninPoland porozmawiał z jego twórcą i animatorem – Pawłem Leszczyńskim. Paweł, za nami

Beth Hart w Katowicach

Beth Hart w Katowickim Spodku. Artystka, która od lat przyciąga tłumy na koncerty na całym świecie 1 grudnia zagrała swój pierwszy w Polsce. Chyba ciężko byłoby znaleźć miejsce lepsze na

14 Warszawski Festiwal Piwa

14 raz Warszawski Festiwal Piwa Za nami 14 edycja Warszawskiego Festiwalu Piwa.Było trochę obaw przed jego otwarciem. Bo kryzys, bo piwa coraz droższe. W świecie miłośników piwa kraftowego był lekki