Karolina Żuk prezentuje piosenkę pt. „Iść przed siebie”

Na lubelskiej muzycznej scenie pojawiła się kolejna debiutantka – Karolina Żuk. Za nami premiera teledysku do utworu pt. Iść przed siebie.

Młoda wokalistka związana jest z muzyką od dzieciństwa. W wieku 6-7 lat zaczęła śpiewać w szkolnym chórze, a następnie startować w konkursach. W rozwoju muzycznej kariery pojawiła się jednak przeszkoda zdrowotna. Karolina przeszła operację klatki piersiowej. W oczekiwaniu na wyniki kolejnych badań, wschodząca artystka zdecydowała o zapisaniu się na zajęcia wokalne do Agnieszki Wiechnik. Miesiąc po tym wydarzeniu Karolina Żuk usłyszała diagnozę potwierdzającą u niej nowotwór.

Młoda wokalistka nie zamierzała się jednak poddać, a w walce z chorobą pomogła jej trenerka wokalna oraz Rafał Konieczny, którzy obiecali, że spełnią marzenie Karoliny i stworzą dla niej autorski utwór. Tak też się stało! Nieco ponad rok od usunięcia guza wschodząca artystka z Lubelszczyzny zaprezentowała teledysk do utworu pt. „Iść przed siebie”.

„Debiutancki singiel, tak jak tytuł, mówi o tym, aby iść przed siebie, nie oglądać się, bo to, co było, już nigdy nie wróci. Liczy się wieczne tu i teraz. Żeby poznać, co to znaczy szczęście, trzeba żyć w zgodzie z samym sobą, nie próbować dogodzić innym”  – czytamy w opisie utworu.

– Życie naprawdę jest piękne, tylko to piękno trzeba chcieć zobaczyć – podkreśla wokalistka Karolina Żuk.

Teledysk do „Iść przed siebie” możecie obejrzeć tutaj:

Tekst do utworu napisała Agnieszka Wiechnik, za muzykę odpowiada Rafał Konieczny, a za produkcję muzyczną – MAVOOI. Z kolei klip do „Iść przed siebie” to dzieło Mikołaja Zabielskiego. Całość powstała pod skrzydłami wytwórni MyMusic.

Scroll to top