Karolina Żuk - „Iść przed siebie”

Na lubelskiej muzycznej scenie pojawiła się kolejna debiutantka – Karolina Żuk. Za nami premiera teledysku do utworu pt. Iść przed siebie.

Młoda wokalistka związana jest z muzyką od dzieciństwa. W wieku 6-7 lat zaczęła śpiewać w szkolnym chórze, a następnie startować w konkursach. W rozwoju muzycznej kariery pojawiła się jednak przeszkoda zdrowotna. Karolina przeszła operację klatki piersiowej. W oczekiwaniu na wyniki kolejnych badań, wschodząca artystka zdecydowała o zapisaniu się na zajęcia wokalne do Agnieszki Wiechnik. Miesiąc po tym wydarzeniu Karolina Żuk usłyszała diagnozę potwierdzającą u niej nowotwór.

Młoda wokalistka nie zamierzała się jednak poddać, a w walce z chorobą pomogła jej trenerka wokalna oraz Rafał Konieczny, którzy obiecali, że spełnią marzenie Karoliny i stworzą dla niej autorski utwór. Tak też się stało! Nieco ponad rok od usunięcia guza wschodząca artystka z Lubelszczyzny zaprezentowała teledysk do utworu pt. „Iść przed siebie”.

„Debiutancki singiel, tak jak tytuł, mówi o tym, aby iść przed siebie, nie oglądać się, bo to, co było, już nigdy nie wróci. Liczy się wieczne tu i teraz. Żeby poznać, co to znaczy szczęście, trzeba żyć w zgodzie z samym sobą, nie próbować dogodzić innym”  – czytamy w opisie utworu.

– Życie naprawdę jest piękne, tylko to piękno trzeba chcieć zobaczyć – podkreśla wokalistka Karolina Żuk.

Teledysk do „Iść przed siebie” możecie obejrzeć tutaj:

Tekst do utworu napisała Agnieszka Wiechnik, za muzykę odpowiada Rafał Konieczny, a za produkcję muzyczną – MAVOOI. Z kolei klip do „Iść przed siebie” to dzieło Mikołaja Zabielskiego. Całość powstała pod skrzydłami wytwórni MyMusic.

Propozycje na lato

Nie tylko muzyczne propozycje na lato. Festiwale, koncerty, imprezy plenerowe.

Ostatnie relacje