KOCHAJ CZWORONOGI

CHARYTATYWNY KONCERT W JANOWIE LUBELSKIM

Kuba Płucisz i Goście, Agnieszka Wiechnik, Andrzej Pawka, ConfiturA, zespół Dziadek oraz lokalne młode talenty, w tym biorące udział w najnowszej edycji programu “The Voice Kids” Ala i Ola Tracz oraz Natalia Wawrzyńczyk wystąpili na scenie Janowskiego Ośrodka Kultury podczas 3. edycji noworocznego koncertu charytatywnego „Kochaj czworonogi”.

5 stycznia w Janowie Lubelskim zaczęło się od kolęd, a skończyło na prawdziwie rockowym uderzeniu. Sala w szybkim tempie wypełniła się w całości, a o dobry nastrój między występami zadbał prowadzący całe wydarzenie Hubert Radzikowski. Na początku na deskach JOK-u zaprezentowali się młodzi wykonawcy z Janowa Lubelskiego, przygotowani przez Agnieszkę Wiechnik. Wystąpił również Andrzej Pawka. Wokalistom na scenie towarzyszyli tancerze z grupy „My Art”, KTT Jump i Latino Dance Studio. Była także grupowa zumba!

Później na scenie pojawił się lokalny zespół Dziadek, który zachęcił licznie zgromadzoną publiczność do wspólnej zabawy. Następnie ConfiturA zabrała obecnych w coverową podróż po miłości i wolności (rozbrzmiało m.in.: „Zanim pójdę” oraz „Kocham wolność”). Tuż po nich swój koncertowy debiut zaliczył zespół Agnieszki Wiechnik, prezentując „Marionetkę”, „Oops!” i „Uśmiechnij się” w nowych aranżacjach.

Chwilę później przyszedł czas na gwiazdę wieczoru. Kuba Płucisz i Goście zapewnili zgromadzonym energetyczne muzyczne uderzenie. Dobrze znane rockowe utwory oraz chwile melancholii przy premierowym singlu artysty podziałały na publiczność elektryzująco. Dodatkową atrakcję stanowiło zaproszenie do wspólnego zaśpiewania piosenek „Nadzieja” i „Mój dom” wcześniej występujących artystów oraz samego prowadzącego!

W ten niedzielny wieczór Janów Lubelski po raz kolejny pokazał swoje dobre serce. Tym razem o jego wadze przekonają się czworonożni podopieczni sandomierskiego Przytuliska na Wiśniowej, którzy otrzymają zebrane podczas wydarzenia koce, gryzaki i karmę, będące warunkiem wstępu na koncert.

Wydarzenie zakończyło się wesołym odśpiewaniem piosenki „Kochaj czworonogi” przez najmłodszych uczestników imprezy i wybuchem kolorowych confetti.

Scroll to top