Fotorelacja z koncertu charytatywnego

Za nami już czwarta edycja koncertu charytatywnego pod nazwą „Kochaj czworonogi”, jaki odbył się w Janowskim Ośrodku Kultury.

„Kochaj czworonogi” to impreza, której celem jest pomoc potrzebującym zwierzętom. Zarówno w tegorocznej, jak i podczas każdej z wcześniejszych edycji, biletem wstępu na wydarzenie były rzeczy potrzebne czworonogom, takie jak koce, karma, miski czy gryzaki, które tym razem trafiły do Przytuliska na Wiśniowej w Sandomierzu.

Podczas koncertu swoje wokalne talenty zaprezentowali młodzi wokaliści, którzy na co dzień szkolą swoje muzyczne umiejętności pod okiem trenerki wokalnej – Agnieszki Wiechnik (która jest jednocześnie organizatorką wydarzenia). Na scenie zaprezentowali się: Oliwia Sulowska, Justyna Rawska, Ola Moskal, Maja Radwan, Amelia Pąk, Izabela Białek, Martyna Leszcz, Agata Krzysztoń, Oliwier Olczuk, Justyna Rawska, Maja Gajewska, Karolina Żuk, Julia Jaworska, Julia Jaskowska, Ola Gajewska, Liliana Krudys, Julia Kierepka, Wiktoria Kąkol, Zofia Łukasik, Lena Tylus, Julia Jargiło, Milena Bielak, Julia Lato, Martyna Zwolak, Nikola Rząd, Natalia Kozik, Julia Nycz, Anna Król, Izabela Żołynia, Wojciech Bryk, Oliwia Sulowska i Oliwia Kołbuk. W trakcie występów towarzyszyli im tancerze z KTT JUMP, przygotowani przez Łukasza Kurzynę. Nie zabrakło w ich wykonaniu m.in. rumby, jive’a czy walca wiedeńskiego.

Na zakończenie imprezy w całej sali rozbrzmiał tytułowy utwór „Kochaj czworonogi” z repertuaru Majki Jeżowskiej. Zobaczcie zdjęcia z imprezy!

« z 5 »

Fot.: Sławomir Kaproń/JOK

Propozycje na lato

blank

Nie tylko muzyczne propozycje na lato. Festiwale, koncerty, imprezy plenerowe.

Ostatnie relacje