Agnieszka Wiechnik z nowym utworem. „Ty Wiesz” czekał na premierę 27 lat!

16 marca odbyła się premiera najnowszego utworu Agnieszki Wiechnik, zatytułowanego „Ty Wiesz”.

Tym razem lubelska wokalistka zaprezentowała swoim fanom nieco mocniejsze brzmienie. Utwór „Ty Wiesz”, napisany przez Luizę Staniec (byłą chórzystkę zespołu Bajm; artystka współpracowała także m.in. z Budką Suflera, Urszulą, Eweliną Flintą czy Michałem Wiśniewskim) powstał… 27 lat temu, jednak dopiero Agnieszka Wiechnik zaprezentowała go światu.

– „Ty Wiesz” powstało w czasach, gdy wszędzie królowała „Biała armia” zespołu Bajm i ten klimat jest w nim wciąż żywy – zapowiada wytwórnia MyMusic, pod której skrzydłami jest wokalistka z Lubelszczyzny. – Przekaz utworu jest jasny: zawsze warto walczyć o siebie, nawet jeśli sytuacja wydaje się beznadziejna…

Jak podkreśla Agnieszka Wiechnik, utwory Bajmu towarzyszyły jej od dzieciństwa, a pasję do muzyki wzbudził w niej m.in. Marek Winiarski – pierwszy gitarzysta zespołu, który był sąsiadem lubelskiej wokalistki w czasach dzieciństwa.

Zobaczcie teledysk:

Produkcją muzyczną utworu zajął się MAVOOI, a gitary nagrał Kuba Laszuk – gitarzysta z zespołu Agnieszki. Za klip do „Ty Wiesz” odpowiada Rafał Pop Production.

Propozycje na lato

Nie tylko muzyczne propozycje na lato. Festiwale, koncerty, imprezy plenerowe.

Ostatnie relacje