AICON

16 marzec 2024
Technikum Górnicze, ul. Tadeusza Kościuszki 5
Rybnik, Śląskie 44-200 Poland

AICON 2024

Wszystkich miłośników konwentów zapraszamy 16 i 17 marca do Rybnika. Odbędzie się tam kolejna edycja jednego z najbarwniejszych festiwali tego typu na Śląsku, który co roku przyciąga blisko 2 tysiące miłośników fantastyki nie tylko z Polski.

Impreza zajmuje się głównie promowaniem kultury japońskiej i dobrej zabawy wśród młodzieży i nie tylko. Jej celem jest również poszerzenie wiedzy i zainteresowań wśród osób młodych.

Wydarzenia te trwają przez 2 dni- bez przerwy. Odbywają się w tym czasie różnorodne atrakcje takie jak – panele, prelekcje, warsztaty, pokazy sztuk walki, koncerty, turnieje, gry planszowe, konkursy cosplay. Udostępniona zostaje także sala z konsolami, sala z matami do tańczenia, sala karaoke i wiele innych.

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwa profesjonalna firma ochroniarska oraz ratownicy medyczni.

Kup już teraz bilet na AICON  -> https://tubilet.online/aicon/

Może Cię również zainteresować

Ostatnie relacje

blank

Coś więcej niż piwo

Warszawski Festiwal Piwa po raz 17. Nie tylko w muzyce gatunki się przenikają tworząc coś nowego. Współczesne festiwale też przestały być monotematyczne. Na Pol’and’Rocku mamy cosplayowe zabawy, na Wrocławskich Dniach

Poznańskie Targi Piwne 2023

Miasto piwnych doznań

X Poznańskie Targi Piwne W weekend 24-25 listopada 2023 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w dziesiątej edycji Poznańskich Targów Piwnych. Imprezy zrzeszającej miłośników piwa, wyśmienitego jedzenia i niesamowitej atmosfery.Wydarzenie jest idealnym