Feta Festiwal we Wrocławiu

02 sierpień 2024
Concordia Design, Zwierzyniecka 3
Poznań, Wielkopolskie 60-813

W dniach 2-4 sierpnia odbędzie się 7. edycja kultowego festiwalu „Wrocławska Feta” na Rynku we Wrocławiu.

Festiwal promuje lokalność i regionalność. Oferuje unikalne produkty najwyższej jakości, łącząc producentów z szerokim gronem odbiorców. Wydarzenie jest doskonałą okazją do spotkania z producentami i oczywiście spróbowania rzemieślniczych serów, win i piw.

Poza możliwością zakupu przysmaków, festiwal zapewnia atrakcyjny program artystyczny i merytoryczny – gotowania na żywo, konkursy, prelekcje, foodpairingi prowadzone przez ekspertów i szefów kuchni.

Pod czujnym okiem serowego eksperta Giena Mientkiewicz, zostanie przygotowany ser typu cheddar. Będzie okazja, aby naocznie obserwować, jak powstaje ten wyjątkowy ser i oczywiście zapoznać się z jego smakiem.

Winiarski ekspert, Mariusz Kapczyński, opowiadać będzie o trendach, nowościach i różnych odmianach winorośli. To doskonała okazja dla miłośników wina do poszerzenia swojej wiedzy i smakowych doznań.

Festiwal to nie tylko dobra kuchnia i wino, ale także doskonała oprawa muzyczna. W trakcie wydarzenia, na scenie wystąpią artyści: Swinging Deer, Mocna Strona Bluesa, Wojtek Kiełbasa, Duet Nawrot&Smardzewski.

16-17 Poznań Concordia Design / 5-7 kwietnia Wrocław Concordia Design / 18-19 maja Stary Maneż Gdańsk / 2-4 sierpnia Rynek we Wrocławiu

Może Cię również zainteresować

Ostatnie relacje

Poznańskie Targi Piwne 2023

Miasto piwnych doznań

X Poznańskie Targi Piwne W weekend 24-25 listopada 2023 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w dziesiątej edycji Poznańskich Targów Piwnych. Imprezy zrzeszającej miłośników piwa, wyśmienitego jedzenia i niesamowitej atmosfery.Wydarzenie jest idealnym

blank

Akademicki Browar

Akademicki Browar Z Mateuszem Wójtowem, który reprezentował Browar Górniczo-Hutniczy na 16 Warszawskim Festiwalu Piwa FuninPoland przeprowadził krótką rozmowę.  Mateusz, jesteście chyba jedynym takim browarem w Polsce. Jak się to zaczęło? 

Starfest - 2023

Fantastyczny Festiwal Wyobraźni Starfest 2023

Starfest 2023 20-22 października uczestnicy StarFest opanowali budynki Targów Lublin. Najbardziej oczekiwanym obowiązkowym elementem Fantastycznego Festiwalu Wyobraźni był konkurs cosplay, ale także liczne występy magików, zespołów muzycznych, tancerskich, szermierskich i

blank

Rzemiosło górą!

Nie tylko piwo…. 16 Warszawski Festiwal Piwa przesunął wyraźnie akcenty. Nie była to pierwsza edycja, w której piwo przestało być głównym bohaterem, a stało jednym z elementów pochwały rzemiosła, dobrej