Kazimiernikejszyn

Kazimiernikejszyn

Kazimierz Dolny, Kazimierz Dolny Lubelskie
Data/Czas
Date(s) - 13/07/2022 - 17/07/2022
Całodniowe

Kazimierz Dolny


Kazimiernikejszyn 2022 – Wydarzenie Bez Spinki!

Przed nami kolejne dni wykręcania “Bezspinkowej prędkości kosmicznej” w Kazimierzu Dolnym, który ponownie zamieni się w najbardziej pozytywne miasto w Polsce!

Kazimierski klimat znany jest wielu osobom. Malownicze miasteczko i bliskość natury sprzyjają regeneracji i wypoczynkowi. Wszystkie walory przyrodnicze tego obszaru wykorzystuje Kazimiernikejszyn. Festiwal ten to gwarancja atrakcji – obfitość wydarzeń, jakie w programie co roku proponują organizatorzy może imponować. Znajdują się w nim chociażby: Poduszkolot, rowerowe rajdy tunelem, Oddechowisko, Bumper Balls, palenie koguta, silent disco na Rynku Głównym oraz Paprowędrówki. Nie brakuje tu także wielu nowych aktywności, które zgłaszane są do programu przez festiwalowiczów w ramach WIO – Waszej Inicjatywy Oddolnej. Jest tu też Mała Strefa, czyli miejsce przygotowane specjalnie dla dzieci.

« z 2 »

Stały element programu stanowią spotkania z PrzeGośćmi, czyli osobami, które zarażają swoją energią do działania. W poprzednich edycjach kazimierska szkoła gościła m.in.: Szymona Hołownię, Joannę Brodzik, Jerzego Bralczyka i Lucynę Kirwil, Katarzynę Miller i Magdaleną Dembowską.

Szczegółowy line-up tegorocznej edycji znajduje się na stronie kazimiernikejszyn.pl.

Tak było w poprzednich edycjach:

 

Kazimiernikejszyn, Kazimierz Dolny
Scroll to top