Mroźna Brama

09 wrzesień 2023
Państwowa Uczelnia Zawodowa im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach, ul. Teofila Noniewicza 10
Suwałki, podlaskie 16-402 Poland

Festiwal fantastyki „Mroźna Brama” odbędzie się po raz szósty w drugi weekend września (9-10.09) w budynku Państwowej Uczelni Zawodowej im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach.

Tegoroczna edycja festiwalu Mroźna Brama to największe tego typu wydarzenie w północnowschodniej Polsce. Impreza jest skierowana w stronę młodzieży i rodzin z dziećmi. Będzie to niezapomniane przeżycie dla osób zainteresowanych przede wszystkim grami planszowymi, fantastyką czy kulturą dalekowschodnią. W tym roku organizatorzy stawiają przede wszystkim na gry planszowe, warsztaty tematyczne i gry RPG. Nie zabraknie również punktów programu skierowanych w stronę najmłodszych, strefy integracyjnej, warsztatów i innych atrakcji.

Lokalizacja wydarzenia: Państwowa Uczelnia Zawodowa im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach; ul. Teofila Noniewicza 10. W sobotę (09.09) odbywać się będzie w godzinach  9:00 – 18:00, a w niedzielę (10.09) 9:00 – 16:00. Na zakończenie festiwalu, odbędzie się koncert zespołu Żmij w Black Pub Komin.

Bilety

Wejściówkę na Mroźną Bramę będzie można zakupić podczas trwania festiwalu przy wejściu do PUZ.

  • Dzieci do 10 roku życia — wejście bezpłatne
  • Uczniowie, studenci, seniorzy, osoby z niepełnosprawnościami — 5 zł,
  • Osoby dorosłe — 10 zł.

Impreza organizowana przez stowarzyszenie Mroczne Bractwo. Dofinansowana ze środków Miasta Suwałk oraz objęta Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Suwałk.

Więcej informacji można przeczytać na stronie wydarzenia.

Może Cię również zainteresować

Ostatnie relacje

Poznańskie Targi Piwne 2023

Miasto piwnych doznań

X Poznańskie Targi Piwne W weekend 24-25 listopada 2023 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w dziesiątej edycji Poznańskich Targów Piwnych. Imprezy zrzeszającej miłośników piwa, wyśmienitego jedzenia i niesamowitej atmosfery.Wydarzenie jest idealnym

blank

Akademicki Browar

Akademicki Browar Z Mateuszem Wójtowem, który reprezentował Browar Górniczo-Hutniczy na 16 Warszawskim Festiwalu Piwa FuninPoland przeprowadził krótką rozmowę.  Mateusz, jesteście chyba jedynym takim browarem w Polsce. Jak się to zaczęło? 

Starfest - 2023

Fantastyczny Festiwal Wyobraźni Starfest 2023

Starfest 2023 20-22 października uczestnicy StarFest opanowali budynki Targów Lublin. Najbardziej oczekiwanym obowiązkowym elementem Fantastycznego Festiwalu Wyobraźni był konkurs cosplay, ale także liczne występy magików, zespołów muzycznych, tancerskich, szermierskich i

blank

Rzemiosło górą!

Nie tylko piwo…. 16 Warszawski Festiwal Piwa przesunął wyraźnie akcenty. Nie była to pierwsza edycja, w której piwo przestało być głównym bohaterem, a stało jednym z elementów pochwały rzemiosła, dobrej