Poznańskie Targi Piwne

24 listopad 2023
MTP, Głogowska 14
Poznań, Wielkopolskie Poland

Poznań Beer Expo 2023

Odbywające się od 2013 roku Poznańskie Targi Piwne to wyjątkowe wydarzenie. Radosna celebracja jednego z najstarszych trunków na świecie przeplata się z profesjonalnym charakterem imprezy targowej. To doskonała okazja by poznać kulturę, historię, a także współczesny świat rzemieślniczego piwa.

Podczas Poznańskich Targów Piwnych będą się świetnie bawić zarówno pasjonaci piwowarstwa, jak i osoby dopiero stawiające pierwsze kroki w piwnym temacie. Co roku zaczyna się podróż przez ocean smaków, aromatów i barw piw, uwarzonych w dziesiątkach browarów w Polsce i na świecie. Na targach są serwowane trunki od piwa grodziskiego do portera bałtyckiego, od lagera nowozelandzkiego do india pale ale. Zapewniamy możliwość wypróbowania najwyższej jakości piw rzemieślniczych, cydrów i miodów pitnych, a także poznania produktów nierozerwalnie związanych z branżą.

Targi to jednak nie tylko piwo, ale przede wszystkim niezwykli ludzie. Chodzi tu przede wszystkim o piwowarów domowych i profesjonalnych, blogerów, birofilów i tych wszystkich, którzy po prostu kochają dobre piwo. To okazja by porozmawiać, wymienić się doświadczeniami lub nauczyć się czegoś nowego! Jeśli nie wiesz co to dolna fermentacja lub do jakiego piwa dodaje się kolendrę, to dowiesz się tego na Targach!

To co jest najważniejsze na Poznańskich Targach Piwnych

Zdjęcia Jan Szurek

Misją marki Targi Piwne jest by poprzez kraft jednoczyć, edukować oraz zmieniać wizerunek piwa. Jako główne wartości organizatorzy szczególnie wyróżniają jakość  na każdym etapie zaczynając od od momentu zrodzenia się krafta, kończąc w chwili, kiedy kufel ląduje w rękach smakoszy. Pasja jest głównym kołem napędowym wszystkich inicjatyw obecnych na wydarzeniu, ale silnikiem, ktory umożliwia stworzenie takich niesamowitych wrażeń są ludzie – „kraft to nie piwo, lecz ludzie, którzy za nim stoją”. Kolejna wyróżniona wartość tyczy się bezpośrednio winowajcy tej imprezy, czyli piwa. Podczas Poznańskich Targów Piwnych inicjatorzy starają się o dostarczenie jak największej różnorodności. Celem najwyższym jest zapewnienie, żeby każdy znalazł dla siebie odpowiedni trunek i pokochał go. Kolejna i kolejna edycje nie odbyłyby się bez ostatniej wartości, którą jest nieustanny rozwój, ponieważ, żeby być najlepszymi i wyznaczać trendy trzeba non-stop wprowadzać coraz to nowsze pomysły.

Zapraszamy zasmakować krafta na Poznańskich Targach Piwnych tylko osoby pełnoletnie!

Więcej informacji na stronie festiwalu

Może Cię również zainteresować

Ostatnie relacje

Poznańskie Targi Piwne 2023

Miasto piwnych doznań

X Poznańskie Targi Piwne W weekend 24-25 listopada 2023 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w dziesiątej edycji Poznańskich Targów Piwnych. Imprezy zrzeszającej miłośników piwa, wyśmienitego jedzenia i niesamowitej atmosfery.Wydarzenie jest idealnym

Akademicki Browar

Akademicki Browar Z Mateuszem Wójtowem, który reprezentował Browar Górniczo-Hutniczy na 16 Warszawskim Festiwalu Piwa FuninPoland przeprowadził krótką rozmowę.  Mateusz, jesteście chyba jedynym takim browarem w Polsce. Jak się to zaczęło? 

Starfest - 2023

Fantastyczny Festiwal Wyobraźni Starfest 2023

Starfest 2023 20-22 października uczestnicy StarFest opanowały budynki Targów Lublin. Najbardziej oczekiwanym obowiązkowym elementem Fantastycznego Festiwalu Wyobraźni był konkurs cosplay, ale także liczne występy magików, zespołów muzycznych, tancerskich, szermierskich i

Rzemiosło górą!

Nie tylko piwo…. 16 Warszawski Festiwal Piwa przesunął wyraźnie akcenty. Nie była to pierwsza edycja, w której piwo przestało być głównym bohaterem, a stało jednym z elementów pochwały rzemiosła, dobrej