ULICA Festival

ULICA Festival

Rynek Główny, Kraków Małopolskie
Data/Czas
Date(s) - 08/07/2022 - 10/07/2022
Całodniowe

Rynek Główny


Kraków i Tarnów na kilka dni staną się najbardziej artystycznymi miejscami w Polsce. To tutaj odbędzie się już 34 odsłona ULICA Festivalu, który łączy fenomenalne widowiska, spektakle teatralne, happeningi, improwizacje, a wreszcie kameralne i wielkoformatowe realizacje plenerowe.

To wszystko każdego roku odgrywa się na najpiękniejszych ulicach i placach Krakowa (a także Tarnowa!). Festival, któy zaskakuje różnorodnością i bogatą ofertą, jest darmowy. Nie prowadzi się rezerwacji miejsc, nie są potrzebne bilety. Wystarczy przyjść i celebrować sztukę wraz z innymi chętnymi.

Organizatorzy ULICA Festival zachęcają: ,,Tutaj zaskoczenie łączy się z zachwytem, zadziwienie z podziwem, a spontaniczna radość płynąca z tańca, muzyki i kolorów, zaprasza wszystkich do wspólnej celebracji życia i refleksji. To czas, gdy TEATR, sztuka i wyobraźnia artystów z całego świata wychodzą na ULICĘ, by rozbawić, rozświetlić i wypełnić nowymi emocjami Twój dzień”.

ULICA Festival każdego roku odbywa się pod innym motywem przewodnim, którym inspirowane jest kilkadziesiąt spektakli. Co to będzie w tym roku? Przyjdź i przekonaj się sam, a jak zapewniają Organizatorzy, nie zawiedziesz się!

Ten wyjątkowy festiwal to szansa na obcowanie z teatrem bliżej, niż kiedykolwiek wcześniej. Artyści zejdą ze scen na ulice miast, żeby dzielić się swoimi umiejętnościami i talentem, a także nieść radość widzom.
ULICA Festiwal odbędzie się w tym roku w dwóch odsłonach – letniej i jesiennej. Nie przegap żadnej z nich!

aktorki, aktorzy, artyści, Cracow, event, Festival, festiwal, festiwal teatralny, gra, Kraków, lato, lato w mieście, live, Małopolska, na żywo, performance, plenerowe, sztuka, teatr, ULICA Festival, ULICA Festiwal, wieczór, wydarzenie, za darmo
Scroll to top