Warszawski Festiwal Piwa

Warszawski Festiwal Piwa

Stadion Legii, Warszawa Mazowieckie
Data/Czas
Date(s) - 24/03/2022 - 26/03/2022
Całodniowe

Stadion Legii


13 Warszawski Festiwal Piwa 2022

Zapraszamy na 13. edycję Warszawskiego Festiwalu Piwa – najważniejszego wydarzenia dla miłośników rzemieślniczego piwa. Startujemy 26 października, w czwartek, na Stadionie Legii Warszawa, w prestiżowej, krytej strefie VIP.

Bilety i karnety do nabycia w eventim.pl

Bądź sobą, wybierz to, na co masz ochotę.

Warszawski Festiwal Piwa to niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z aktualnymi modami, które rządzą światem piwa, oraz docenić poziom polskiego piwowarstwa. To także świetna przygoda dla osób poszukujących nowych doświadczeń i odkrywania ciekawych smaków – gwarantujemy, tych na Festiwalu nie brakuje.

Na Festiwal zapraszane są tylko małe, polskie browary. To one kreują trendy w świecie piwa rzemieślniczego, promują etos piwowara i prezentują niedostępne na co dzień produkty. Organizatorzy przyjęli zasadę, zgodnie z którą, na miejscu zawsze musi być obecny piwowar, który osobiście polewa uwarzone przez siebie piwo. Dzięki temu naturalnie nawiązuje nić porozumienia z festiwalowymi gośćmi, stwarzając okazję do wzajemnego poznania i rozmów. Pomagają mu profesjonalni barmani, którzy potrafią nie tylko szybko i sprawnie obsłużyć klientów, ale też porozmawiać o różnorodnym świecie piw rzemieślniczych i zaproponować takie, które przypadnie im do gustu.

« z 2 »

Warszawski Festiwal Piwa zaprasza! Przez te pięć lat rynek piwa rzemieślniczego narodził się, wybuchł wielością smaków i okrzepł. Polscy piwowarzy nauczyli się warzyć piwa fenomenalne na skalę światową, poszli własną ścieżką. My również. Na festiwalu zdecydowaliśmy się prezentować tylko najmniejsze i najciekawsze z polskiej piwowarskiej sceny. Stawiamy na artystów-rzemieślników i piwowarów od początku do końca obecnych w procesie tworzenia piwa. Zapraszamy browary warzące piwa unikatowe, których nie da się dostać w sklepach, nawet specjalistycznych, dostępne są tylko w wersji lanej na specjalne okazje. Takie jak nasz festiwal: najważniejsze święto piwa w Polsce. Jesteśmy wizytówką polskiego piwowarstwa. Tu pojawiają się najnowsze trendy i smaki, które inspirują pozostałe browary.

« z 4 »

Przez trzy dni, w krytej strefie VIP Stadionu Legii Warszawa, polskie browary rzemieślnicze zaprezentują swoje najlepsze piwa.

« z 3 »

Jednak festiwal to nie tylko piwo, ale też najlepsze polskie foodtrucki, degustacje, szkolenia, rozgrywki Klask i gier karcianych oraz RPG, flippery, piłkarzyki i – przede wszystkim – niesamowita atmosfera, najbliższa wieczorowi w świetnej knajpie wśród przyjaciół. Na festiwalu znajdą coś dla siebie miłośnicy piwa, piwowarzy oraz ci, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z piwem rzemieślniczym.

Z okazji jubileuszu powtarzamy wydarzenia i atrakcje, które spotkały się z największym zainteresowaniem i dodajemy parę nowych pomysłów. Jedno jest pewne – na festiwalu nie sposób będzie się nudzić!

« z 2 »

Więcej informacji na stronie festiwalu

Piwo, Warszawa
Scroll to top